1. Ana Sayfa
  2. Blog

iphone Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi?

iphone Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi?
+ - 0

20 yıllık deneyim ve tecrübeyi iş akışı içerisinde başarılı bir şekilde harmanlayan Kadıköy Cep Dünyası personelleri iphone ekran değişimi hizmetleri sırasında herhangi bir veri kaybı yaşamanızın da önüne geçer.

iphone Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi?

En makul iphone ekran değişimi fiyatı Kadıköy ve çevresinde sunan Kadıköy Cep Dünyası, ekran değişimi işlemleri sırasında herhangi bir veri kaybı yaşamamanız amacı ile teknik işlemler sırasında format işlemi uygulamaz.

Gerektiği durumlarda yedekleme alan personellerimiz sizlerin memnuniyeti için herhangi bir veri kaybı yaşanmasının önüne geçmektedir. Cihazınızın ekranı dahi açılmadan yapılan ekran değişimi işlemleri sizlerin şahitliğinde gözünüzün önünde sadece 20 dakika içerisinde yapılıp teslim edilir.

Telefonumu Kargo İle Sizlere Gönderebilir Miyim?

Ekran değişimi için cep telefonunuzu kurumsal anlaşma yaptığımız kargo şirketi ile ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Kargo ile göndermiş olduğunuz cep telefonunuzun tamirini hızlı bir şekilde yapıp aynı gün içerisinde tekrar kargoya ücretsiz kargo seçeneği ile veriyoruz.

Kargo ile göndermiş olduğunuz cep telefonunuzda olup biten tüm teknik işlemleri videoya kaydediyor, istemeniz halinde WhatsApp aracılığı ile sizlere gönderiyoruz. Size özel iphone ekran değişimi fiyatı Kadıköy Cep Dünyası personellerinden almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

iphone ekran değişimi yapılırken bilgilerim silinir mi

Neden Ön Cam Değişimi Yapmıyoruz?

Firmamız müşterilerine kısa vadeli çözümler kesinlikle sunmaz. Bu nedenle ön cam değişimi gibi müşterilerimize hiçbir fayda sağlamayacak geçici çözümlere kesinlikle bulaşmıyoruz.

Neden ön cam değişimi yapmadığımıza gelirsek; ön cam değişimi sırasında cihazın ön camına yüksek ısı uygulanır, bu yüksek ısı sırasında ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılar zarar görür. Bu zarar görme sonucunda sadece ön cam değiştirilmesi halinde kısa süre kullanım sonrasında dokunmatik panel çalışmaz, ekran kalitesi düşer ve ekranda piksellenmeler oluşur. Bu tür sorunlar için fazladan ücretler ödememeniz için komple ekran değişimi (iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel) yapmaktayız.

İphone Ekran Koruyucu Hediye Ediyor Musunuz?

Ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine fazlası ile önem veren bir firma olduğumuzdan dolayı tüm ekran değişimi hizmetlerimiz sonrasında olası kaza risklerinizi düşürmek amacı ile 30 TL değerindeki kırılmaz camı hediye ediyoruz. Bu sayede olası kırılma risklerinizi de ciddi oranlarda düşürüyoruz.

Neden Kadıköy Cep Dünyası?

  • %100 müşteri memnuniyeti
  • %100 uygun fiyat garantisi
  • AA Plus kalitesinde yedek parçalar ile değişim
  • 20 dakika içerisinde ekran değişimi
  • Ücretsiz kargo fırsatı
  • Apple uzman teknisyenleri ile ekran değişimi
  • 20 yıllık deneyim ve tecrübe

En makul iphone ekran değişimi fiyatı Kadıköy Cep Dünyası personellerinden almak ve hizmetler hakkında daha kapsamlı bilgi almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap