Ön Camı Kırık iPhone’a Ön Ekran Değişimi Yaptırmayın

tarafından
22
Ön Camı Kırık iPhone’a Ön Ekran Değişimi Yaptırmayın

iPhone cihazınızı elinizden düşürüp ön camını kırdınız ve hala kullanmaya devam ediyorsunuz iç ekranda bir görüntü sorunu yok. Ekranda görüntü olması sebebi ile ve uygun fiyatı için iphone ön ekran cam değişimi yaptırmaya karar vermeye yöneldiniz. Bunu kesinlikle yapmamanız gerekmektedir.

Çünkü Ön Cam Ekran Değişimi işleminde yüksek ısı kullanıldığı için iç ekranda bulunan hassasiyeti tamamen ortadan kaldıracak seviyeye bile gelebilir. Yapıştırma esnasında ise kullanılan kimyasal sıvı da ekranda sarı lekeler beyaz noktalar bırakabilir bu yüzden 20 yıllık deneyimimize dayanıp ön cam değişimi yapmayıp kesinlikle tavsiye etmemekteyiz. Ön cam değişimi sonrası iphone ekran değişimi de yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

Hiç Bir Servis iPhone Ön Cam Değişimi Yapmamaktadır

Ön camınızın kırılması ile Apple yetkili servisine gitmek isteyeceksiniz. Acaba Daha önce ve şu anda Apple servisinin hiç bir şekilde ön cam değişimi yapmadığını biliyor muydunuz ? Peki bunun sebebi nedir ? Sadece Apple yetkili servisi değil Samsung, Huawei, Lg servislerinden hiç biri ön cam değişimi işlemi yapmamaktadır. Sebebi ise başta belirtiğimiz gibi yüksek ısının dokunmatik ekranı bozmasıdır.  Yapıştırma esnasında oluşabilecek sarı leke beyaz noktalar yüzünden bu işlemi kesinlikle yapmamaktadırlar.

Yetkili servislerin kesinlikle yapmadığı ve bu kadar sorun çıkaran ön cam değişimi işlemi ne kadar sağlıklı ?

Örneğin bir iphone 7 cihazınız var ve ön camı kırıldı hemen ön cam değişimi yapan bir firma buldunuz ve ön ekranınızı değiştirecekseniz. Bu ön cam değişimi fiyatı 249 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem 20 TL’lik ön camı 249 TL’ye takacağız hemde ilerleyen kısa bir zaman içinde değişmesi gerekecektir. Bizde 20 yıllık deneyimimiz sayesinde rahat rahat bir şekilde ön cam değişimi yapmanız hem cebinize hemde cihazınıza zarar geleceğini açık açık söyleyebiliriz. Aynı zamanda yetkili servisinde 1199 TL olan bir ekranın orijinal diye 200,300,659 TL gibi fiyatlara satılması da pek mantığa yatkın bir olay değil buradan da maalesef ki yalan söylediklerini anlayabiliriz.

Ekranınızda bir sorun varsa kesinlikle göz önünde ekran değişimi yapan ve yalan söylemeden hakkı, emeği, alın teri ile kazanan firmalarda yapmanızı önermekteyiz. Aksi taktirde iyi niyetiniz suistimal edilip mağdur olma olasılığı çok yüksek. servisimizde yapılan iphone ekran değişimi fiyatı listemizi inceleyebilirsiniz.

iPhone Orijinal Ekran Değişimi Ve Ön Cam Değişimi Diyenlere İtibar Etmeyin

Peki ön cam değişimi yapmayacağız ama ben orijinal kalitede bir görüntü istiyorum deyip orijinal ekran arayışına girebilirsiniz ama burada DİKKAT ! Apple Yetkili Servisi kesinlikle ve kesinlikle parça satışı ( Ekran, Batarya Vb.) yapmamaktadır. Bu sebepten dolayı kesinlikle orijinal ekran hiç bir yerde bulunmayıp satılmamaktadır. Orijinal ekran diye piyasada bulunan en dandik ekranları takıp cihazlarınıza takınca bazı olumsuzluklara da davetiye çıkarabilirsiniz. 

Ne yazık ki söylemekten üzüntü duyuyoruz ancak ön cam değişimi iş leminde olduğu gibi orijinal ekran deyip bir algı yaratıp kırık ekran mağdurunu daha da mağdur edip sömürmektedirler. 

Birde Müşterimizden Dinleyin

Bunlara Sakın İnanmayın ! 

Ön cam değişimi ile 20 tllik bir ön cam dan 230 TL kazanç sağlamak isteyen bir firma hem ön cam değişiminin zararlarından bahsetmiyor hemde orijinal olmayan ekrana orijinal ekran demektedir. Bunu internet sitelerinde yazdığı yazılarında açık açık görebiliriz.

 

 

Hem cebinize hem cihazınıza zarar vermek istemiyorsanız böyle firmalardan uzak durmanız gerekmektedir. Firmamız 2000’li yıllardan beri binlerce insana hizmet vermiştir. iPhone ekran değişimi işleminde olan titizliğimiz ve müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetimiz sayesinde memnuniyet garantisini rahat rahat verebiliriz. Biz ekran değişimi işlemimize 6 ay dokunmatik garantisi verip en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermekteyiz.


iPhone Ekran Değişimi Fiyatı Listemiz 
31 Mart 2020 Salı  

iPhone Ekran Değişimi Fiyatı servisimizde en uygun fiyata olup en kaliteli en uygun ve en titiz hizmet vermekteyiz.

Robert Bosch’un dediği gibi

Müşterilerimin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim

Sözünü benimseyip müşteri güveni yerine paya kaybetmeyi tercih ettik ve en kaliteli hizmetle beraber müşteri memnuniyeti garantisi verdik. Orijinal ekranın hiç bir yerde olmadığını ve Ön cam değişimi işleminin hem cihaza hem cebinize zarar verdiğini kesinlikle unutmamalısınız. En uygun fiyata en kaliteli hizmet için bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz. Firmamızda iphone ekran değişimi fiyatı ise aşağıdaki tabloda en uygun fiyata vermiş bulunmaktayız.