1. Ana Sayfa
  2. Genel

Huawei P40 Lite Ekran Değişimi

Huawei P40 Lite Ekran Değişimi
+ - 1

Huawei P40 Lite ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede giderebilir ve bunun yanında alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından kayıp yaşamaz. Bunun yanında telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızdaki bilgiler asla silinmez.
  • Ayrıca değişim hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Huawei P40 Lite ekran değişimi için sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde değişim hizmetleri alabilirsiniz. Teknik servisimize kargo aracılığı ile gönderdiğiniz telefonlarınız kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Teknik servisimizde çatlak, çizik ya da kırık ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm problemler için hemen telefon servisimize gelebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Huawei P40 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri için alanında uzman ve deneyimli bir ekip görev alır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile işlem yapılır. Değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Ekran değişimi yapıldığı sırada ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Diğer yandan servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Uzman ekibimiz telefonlarınızın sadece görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Huawei telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda sizler de kargo ile telefonlarınızı bizlere gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz< telefonlarınız, en kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanır.

Huawei P40 Lite Panel ve Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Bu sayede dayanıklı ve uzun ömürlü bir telefon ekranına sahip olursunuz.

Huawei P40 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Huawei ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin den doğru adresi olan firmamız, siz müşterileri için tüm ekran değişimlerinde profesyonel bir hizmet ortaya koyar. Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Daha sonrada yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir. Ekranlarınızda bir sorun bulunmuyorsa sizlerin de onayı alınarak teslimat yapılır. Diğer yandan ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Huawei P40 Lite Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Siz müşterileri için son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunulur. Ayrıca telefon servisimizde kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler ile ekran değişimi yapılır. Teknik servisimize sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biridir. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ekran değişimi hizmetleri için hemen bizimle iletişime geçin ve konusunda uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edin.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Huwai mate 20 telefonum koruma camı olduğu halde düştü kendi camı alltan kırıldı olurum fiat nedir kendim gelicem yeriniz nerde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.