1. Ana Sayfa
  2. Blog

Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Mi Note 3 ekran değişimi için siz de bizi tercih edin ve sizlere konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile yardımcı olalım. Telefon servisimiz, akıllı telefonlarda meydana gelen ekran sorunlarında her zaman hızlı ve profesyonel çözümlerin en doğru adresidir. Bu yüzden siz müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek adına komple ekran değişimi yapar. Yani servimizde xiaomi mi note 3 ön cam ya da dokunmatik panel değişimleri tek başına yapılmaz ve bu şekilde sonradan meydana gelebilecek ekran problemleri de engellenmiş olur. Sadece dokunmatik ya da ön cam değişim yapılan durumlarda telefon ekranlarında sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorular oluşur. Telefon servisimiz ise bu durumun önüne geçmek için komple ekran değişimi ile hizmet verir.

Xiaomi Mi Note 3 ekran değişimi konusunda kaliteden ödün vermeden çalışmalar yapan servisimiz, aynı zamanda müşteri adresinde de ekran değişimleri yapar. Servisimize kadar gelme imkanı bulunmayan müşterilerimize özel bu hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken sadece bizi aramak ve adresinizi bize iletmektir. Adresinizi bizlere bildirmeniz halinde servis çalışanlarımız en kısa sürede bulunduğunuz konuma ulaşacak ve sizlere ekran değişimi konusunda hızlı ve güvenilir çözümler sunacaktır. Siz de kendi adresinizde servisimize kadar gelmeden ekran değişimi hizmetleri almak istiyorsanız, hemen bizi arayabilir ve bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi Hizmetlerinde Kaliteli Çözümler

Ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman hızlı ve pratik çözümler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda titiz ve özenli çalışmaları ile öne çıkar. Telefon ekranlarınız değiştirilmesinin ardından yeni ekran üzerinde birtakım testler ve kontroller yapılır. Eğer yeni ekranda kullanım açısından herhangi bir sorun bulunmuyorsa telefon müşteriye teslim edilir. Bu şekilde güvenilir bir hizmet sunmayı amaç edinen telefon servisimiz, ekran değişimi konusunda ayrıcalıklı hizmetlerin en doğru adresidir. Ayrıca telefon servisimizin ekran değişimlerinde sunduğu diğer hizmetler şu şekilde sıralanabilir;

  • Teknik servisimizde Xiaomi Mi Note 3 model telefonların ekran değişimleri sadece 45 dakika içinde yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimlerinde telefonlarda farklı sorunlar yaşanmaması adına her zaman uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet verilir.
  • Servisimiz tüm ekran değişimi hizmetlerinde 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çalışır ve bu şekilde sizleri güvence altına alır.
  • Xiaomi Mi Note 3 telefonlarda ekran değişimi öncesinde ya da değişim anında telefonlar sıfırlanmaz ve içinde yer alan tüm bilgiler olduğu gibi kalır.
  • Erkan değişimi yapıldıktan sonra yeni ekran test edilir ve bunun ardından teslimat yapılır.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi için her zaman orijinale en yakın Xiaomi Mi Note 3 ekranlar kullanılır.
  • Firmamızda yapılan ekran değişimi hizmetlerinde gerçekleştirilen tüm işlemler daima müşterilerimize açıktır ve bu nedenle isteyen herkes değişim anında yapılan işlemleri yakından izleyebilir.
  • Teknik servisimiz kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi yapar ve bu süreç yaklaşık olarak 3 iş günü kadar sürer. Ekranı değiştirilen telefon aynı şekilde kargo yolu ile geri yollanır.

Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi Yapılmasının Nedenleri Nelerdir?

Akıllı telefon ekranları hiç beklenmedik anlarda çeşitli sorunlar ortaya çıkarabilir. Bunlardan arasında ilk olarak karşımıza çıkan xiaomi mi note 3 dokunmatik ekran üzerindeki mekanik sorunlar olmaktadır. Beklenmedik anda telefon ekranında bazı dokunmatik sorunları oluşmaya başlar ve hassasiyet gibi problemler baş gösterir. Bunun yanında telefonların düşmesi, darbe alması ya da sıvı ile teması da yine ekran değişimini gerektiren durumlar arasında yer alır.

Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişiminde Kaliteli Hizmetler

Sektörde telefon tamir ve onarımı konusunda hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olan telefon servisimiz, ekran değişimi hizmetlerinde de kaliteli ve profesyonel bir işçiliğin en doğru adresidir. Siz müşterileri için parça ve işçilik garantisi sunan servisimiz, aynı zamanda ekran değişimi sırasında tüm işlemleri sizlerin gözü önünde gerçekleştirir. Bunun yanında telefonlarınızdaki bilgiler zarar görmez ve sıfırlama ya da reset gibi işlemler yapılmaz. Eğer siz de ekran değişiminde hem uygun fiyatlı hem de kaliteli çözümler istiyorsanız, hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve profesyonel çalışmalarımızı yakından görün.

Yorum Yap