1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Malatya Ekran Değişimi

Malatya Ekran Değişimi
+ - 1

Malatya ekran değişimi hizmetleri ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında profesyonel çözümler edinebilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Ayrıca ekran değişimleri için özel olarak hazırlanmış teknik servis odalarında işlem yapılır. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Bunun yanında ekran değişimi için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları tercih edilir.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Malatya ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan sorunları kargo hizmetimiz ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda telefonlarınızı kargo ile servisimize yollayabilir ve bu şekilde değişim hizmetleri alabilirsiniz. Bunun yanında kargo ücretlerinin çift taraflı olarak firmamıza ait olduğunu söylemek isteriz. Diğer yandan garanti kapsamında değişim yapılan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Malatya garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda oluşan sorunları çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Malatya

iPhone ekran değişimi için telefon servisimize uğrayın ve sizlere konusunda uzman bir ekiple yardımcı olalım. Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır. Ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır ve bu sayede telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.

Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Yaklaşık olarak 60 dakika gibi kısa bir sürede yapılan değişimlerin sonrasında telefonlarınızda gerekli kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir. Sizler de değişim sonrasında kendi telefonlarınızın ekranlarını kontrol edebilir ve bu şekilde teslim alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Malatya

Samsung garantili ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman bir ekip ile profesyonel çözümler sunalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak yapılır. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları Malatya garantili ekran değişimi sayesinde hızlı bir şekilde çözebilir ve bunun ardından sorun yaşadığınız ekranlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Teknik servisimizde orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapılmasının yanında son teknoloji ekipmanlar ile çalışılır. Ayrıca ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır ve sonrasında gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayıca ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Xiaomi Ekran Değişimi Malatya

Xiaomi ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve konusunda uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ekran değişimlerinde garanti kapsamında hizmet veren firmamız, daima hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları garantili ekran değişimi Malatya ile ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında ise ekranlarınızda yaşadığınız problemler için ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Malatya

Huawei ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere hizmet veren firmamız, kaliteden ödün vermeden çalışmalar yapar. Orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanılarak değişim yapılan servisimizde, son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında ise ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı şeklindeki tüm özellikler eski performansına geri döner.

Bunların yanı sıra servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Bunun ardından ise ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik ekran sorunları meydana gelmez.

 

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 sene önce

    Tablet lerinkini degiştiriyormusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.