1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. iPhone 7 Ekran Değişimi ve Tamiri/ iPhone 7 Ekran Değişimi Kadıköy

iPhone 7 Ekran Değişimi ve Tamiri/ iPhone 7 Ekran Değişimi Kadıköy


iPhone Ekran Değişimi ve Tamiri Kadıköy

Eğer ekranı kırık bir iPhone 7’niz var ise, tüm işlemi karşınızda her şeyi görebileceğiniz bir şeffaflıkta yaptırmanız sizin için en iyisidir. iPhone 7 ekran değişiminden batarya değişimine kadar ihtiyacınız olan her şeyde, Kadıköy Cep Dünyası sizi memnun etmek için, orjinale en yakın olan A+ kalitede iPhone 7 ekranına ve kırık iphone 7 ekran hızlı bir şekilde değiştirmek için gerekli deneyime sahiptir. Ayrıca iPhone 7’nizi Kadıköy Cep Dünyası’na satabilir veya takas yapabilirsiniz.

iPhone 7 Ekran Değişimi

iPhone 7 cep telefonu ekranı eklenmiş bir sürü yeni ve heyecan verici teknolojiyle piyasaya sürüldü. Eğer iPhone 7’nizi yere düşürürseniz  panikleyebilirsiniz. Ancak sakın endişelenmeyin! Kadıköy Cep Dünyası’nın uzman teknisyenleri, iPhone 7 ekran değişimi ve tamiri ni yapmak için profesyonel olarak eğitilmiştir. iPhone 7 ekran değişimi gerçekleştirilirken yalnızca iPhone 7’nin kendine ait parçalarını ve araçlarını kullanmaktayız. Hızlı, kaliteli iPhone 7 ekran değişiminin nasıl gerçekleştiğini görmek için Kadıköy Cep Dünyasını ziyaret edin!

Apple iPhone 7 Sıvı Temas

iPhone 7 suya dayanıklı olarak piyasaya sürülmesine rağmen, su geçirmez olduğu söylenemez. Cihaz kontrollü laboratuvar koşullarında iPhone 7 olarak değerlendirilirken, Apple’ın sitesinde bulunan ince baskı, zamanla, telefonun su geçirmezliğinin aşınma ve yıpranma nedeniyle azalabileceğini kabul ediyor. Ayrıca, Apple sıvı hasarının garanti kapsamında olmadığını belirtiyor.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. 3 sene önce

    Hızlı ve güvenilir ve dürüst bir firma iphone 7 ekran değişimi işlemini 20 dakikada gözümün önünde yapıldı herkse tavsiye ederim

  2. samsung note 5 mürekkep akması niye oluşuyor ?

  3. iPhone’larda şarj almama sorunu neden kaynaklanıyor acaba?

  4. 5 ay önce ekran değişimi yapmıştım dokunmatiğim çalışmıyor diye aradım ve gittim 1 ay garantiye kalmasına rağmen yardımcı oldular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir