1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Yalova Ekran Değişimi

Yalova Ekran Değişimi
+ - 0

 

Yalova ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları kısa süre içerisinde giderebilir ve bizimle profesyonel çözümler elde edebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Değişimler her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca parça ve işçilik garantili ekran değişimleri yapılır.
  • Bunların yanı sıra steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler gerçekleştirilir.
  • Değişim esnasında ise işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Yalova ekran değişimi sayesinde telefonlarınızı kargo yoluyla servisimize gönderebilir ve ekran sorunlarınızı bu şekilde giderebilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız en kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra teknik servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Yalova garantili ekran değişimi ile sizler de ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Yalova

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Ayrıca değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ekran değişimi sırasında işlemler sizlerin anında ve gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de Yalova garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de servisimize gelerek ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Yalova

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için alanında uzman bir kadro ile hizmet veren firmamız, profesyonel çözümlerin en doğru adresidir. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Diğer yandan teknik servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında yapılır. Bunun ardından ise ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de ekranlarınızı kontrol edebilir ve daha sonra telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Yalova

Xiaomi garantili ekran değişimi hizmetleri için sizler de hemen telefon servisimize gelin, hızlı ve güvenilir çözümlerimize ortak olun. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları sizler de garantili ekran değişimi Yalova ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde ilerleyen zamanlarda ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta meydana gelmez. Ayrıca ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve bunun ardından sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Yalova

Huawei telefonların ekran değişimlerinde kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler sunan telefon servisimiz, daima orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Telefon servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Böylece telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve ekranlarınızda meydana gelen sorunları bizimle çözüme ulaştırın.

 

Yorum Yap