1. Ana Sayfa
 2. Xiaomi

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi
Xiaomi Şarj Soketi Değişimi
+ - 0

Eğer Xiaomi telefonunuz varsa ve siz bu telefonda şarj soket sorunu yaşıyorsanız bu yazıda bu sorun hakkında detaylı bilgiler elde ederek sorununuzu çözebilirsiniz. Şarj soket sorunu genellikle telefonlarımızda karşılaştığımız genel sorunlardan biridir. Bu sorunu genel olarak çözmek için şarj soket değişimi yapmanız gerekir. Telefonlarınızın düşmesi veya dışarıdan aldığı darbe telefon şarj soketinde arıza gerçekleştirebilir. Bu nedenle genel manada bir değişim yapmanız gerekir.

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi şarj soket değişimi yapmak için bir teknisyene götürmeniz gerekir. Teknisyen öncelikle telefonun güvenliği için kontrol altına alarak bu değişimi gerçekleşir. Telefonunuza müdahale ederken ısı ve elektriğe duyarlı eldiven kullanması gerekir. Bu eldiveni kullanması olasılıklar dahilinde zarar görmemesi için şarttır.

Xiaomi şarj soket değişimi yaparken işinde tecrübeli bir teknisyene yaptırmanız gerekir. Bu konuda güvenebilir teknisyen bulamıyorsanız telefonunuzun teknik servisinden de yararlanabilirsiniz. Bu konuda uzmanlık telefonunuz için oldukça önemlidir. Bizleri tercih ederek bu değişimi yapabilirsiniz. Şarj soket değişimi yapılırken teknisyen öncelikle telefonun arkasını komple söker. Daha sonra telefonun içi açar.

İşlemin yapılış süresinde yeni ve eski parçalar değiştirilir ve soket değişimi yapılarak telefondaki sorun çözüme kavuşur. Bu şekilde Xiaomi telefonlarınızı şarj soket değişimi yaparak sizlere teslim ederiz. Bir sorun olmadığını genel olarak kontrol etme hakkına sahipsiniz. Soru olduğu taktirde bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır.

Xiaomi Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Xiaomi telefonlarınızın şarj sıkıntısı varsa sorun olarak şarj soketinde bir sıkıntı olabilir. Herhangi bir şekilde telefonunuz dışarıdan bir darbe aldığında veya yere düştüğünde bu sıkıntı görülebilir. Ayrıca kir ve tozdan da bu gibi sıkıntılar çıkabilir.

Bu nedenle bu sorunları gidermek için şarj soketinizi değiştirmeniz gerekir. Şarj soketi genel anlamda bu sorunlardan oluşur ancak değiştirerek çözüme kavuşturulur. Sizler telefonunuzun şarj soketi sorununu dikkate alarak detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Xiaomi Şarj Almama Sorunu

Xiaomi telefonlarınızda şarj olmama gibi sorunlar yaşıyorsanız muhtemelen sıkıntının kaynağı şarj soketidir. Bu arızaların sebebinde detaylı bir şekilde bakalım ve sizlerin bizlerden yardım almanız gereken noktaları söyleyelim. Bu gibi sorunlar ilk başta şarj kablolarından kaynaklı olabileceğini söylememiz gerekir. Eğer şarj kablolarında bir sıkıntı yoksa sizlerin şarj soket yerinde bir sıkıntı olduğunu da bilmeniz gerekir. Bizler bu sorunu kolay bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Bu sorunun kaynağından emin olduğunuz zaman bizlere şarj soketi değişimi için gelmeniz mümkündür.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Xiaomi telefonlarının şarj soketi değişiminin telefon sıralaması ile fiyatını verecek olursak;

 • Xiaomi Mi 4 şarj soketi değişimi toplam 200 lira civarındadır.
 • Xiaomi Mi 4C şarj soket değişimi toplam 200 lira civarındadır.
 • Xiaomi Mi 5 şarj soketi değişimi toplam 200 lira civarındadır.
 • Xiaomi Mi 5C şarj soketi değişimi toplam 200 lira civarındadır.
 • Xiaomi Mi 5S şarj soketi değişimi toplam 200 lira civarındadır.
 • Xiaomi Mi 5plas şarj soketi değişimi 200 lira civarındadır.
 • Xiaomi Mi 5splas şarj soketi değişimi toplam 200 lira civarındadır.
 • Xiaomi Mi 5x şarj soketi değişimi toplam 200 lira civarındadır.
 • Xiaomi Mi 5pro şarj soketi değişimi 200 lira civarında Iğdır
 • Xiaomi Mi A1 şarj soketi değişimi 200 lira civarındadır.

Bu şekilde fiyatlandırma listesini telefon sıralamasına göre yapabiliriz. Buna göre telefonunuzun şarj soketinin değiştirebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlı olan bu değişim sizlerin sorununu kolay bir şekilde çözebilir.

Sizlere bu yazıda detaylı bir şekilde Şarj soket sorunu hakkında bilgi verdir. Ayrıca bu sorunların neyden kaynaklandığı, nelere dikkat etmeniz gerektiği ve şarj soketi değişimi fiyatı hakkında da detaylı bilgiler sunduk. Sizlerde verilen bilgilerden yararlanarak bizlere danışabilir ve şarj soket değişimini bizlere yaptırabilirsiniz. Telefonunuzu daha iyi hale getirmek için bizlere danışarak uygun fiyatlı bir şekilde telefonunuzu yaptırın.

 

 

Yorum Yap