1. Ana Sayfa
  2. Genel

Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Redmi Note 9S ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılan servisimizde, aynı zamanda orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından herhangi bir kayıp yaşamaz. Bunun yanında servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında ekran değişimleri yapılır.
  • Değişim sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Xiaomi Redmi Note 9S ekran değişimi hizmetleri ile servisimize gelme ihtimaliniz olmasa dahi telefonlarınızı kargo ile bizlere göndererek değişim hizmetleri alabilirsiniz. Kargo aracılığı ile teknik servisimize gönderdiğiniz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve sonrasında yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamıza aittir. Diğer yandan servisimizde çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında çözüme ulaştırabilir ve değişim sonrasında karşılaştığınız ekran sorunları için ücretsiz destek alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için profesyonel çözümler ortaya koyan firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında değişimler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapılır ve bu sayede fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez. Bilgi güvenliği konusunda sizler de kaliteli ve güvenilir bir firma arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9S Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde her zaman kaliteli ve hızlı çözümleri ile öne çıkan firmamız, aynı zamanda uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de bütçenize uygun çözümler için her zaman bizi tercih edebilir ve telefon servisimiz ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunlardan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimleri tamamlanır ve bunun ardından ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9S Garantili Ekran Değişimi

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyan servisimiz, tüm ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunar. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için kaliteli çözümlerin yanında garanti kapsamında hizmetler almak istiyorsanız, hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında ekran değişimi yaptırma şansını elde edin. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için ücretsiz destek hizmeti sunduğumuzu da söylemek isteriz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon servisimizde ekran değişimleri aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile gerçekleştirilir. Sizler de servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında oluşan sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile adresinize geri gönderilir. Bunun yanında servisimiz bünyesinde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.

Yorum Yap