1. Ana Sayfa
  2. Genel

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran Değişimi
Xiaomi Şarj Soketi Değişimi
+ - 0

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi ile sizler de ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa süre içerisinde ortadan kaldırabilirsiniz. Telefon servisimiz bünyesinde ekran değişimleri daima orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Ayrıca değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans açısından herhangi bir kayıp yaşamaz. Bunun yanında servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Değişim ardından telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca değişimler parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Tüm değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler tamamen sizlerin gözü önünde olur.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ekran değişimi ile aynı zamanda cep telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve ekranlarınızda meydan gelen sorunlara hızlı çözümler bulabilirsiniz. Servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda kargo ile tarafımıza göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile adresinize geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Diğer yandan teknik servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Bu sayede ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar en az 6 ay parça ve işçilik ile yapılır. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda meydana gelen problemler için ücretsiz destek hizmeti verilir.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçebilir ve uzman ekibimiz ile ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu sayede bilgileriniz zarar görmez.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ekran değişimleri kaliteli bir hizmetin yanı sıra oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Bunun yanında teknik servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Bu sayede bütçenize uygun çözümler sunar ve ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için uzman ekibi ile kaliteli ve titiz bir işçilik ortaya koyar. Sizler de uygun fiyatlı ekran değişimleri için dilediğiniz her an servisimize gelebilir ve bizimle profesyonel çözümler elde edebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, siz müşterileri için daima profesyonel bir hizmet sunar. Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Bu sürenin ardından ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Yapılan kontroller sonrasında herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Panel ve Ekran Değişimi

Xiaomi telefonlarınızda yapılan ekran değişimleri sonrasında hem dayanıklı hem de uzun ömürlü bir ekrana sahip olabilir ve bu sayede daha sonradan ekran sorunları ile karşılaşmakta kurtulabilirsiniz. Teknik servisimizde siz müşterilerimiz için ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri, aslında telefonların ekranlarında komple bir değişim yapılması anlamına gelir. Yani bu sayede ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bunun ardından ise ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik ekran sorunları meydana gelmez.

Yorum Yap