1. Ana Sayfa
  2. Genel

Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Redmi Note 9 ekran değişimi için sizler de bir an önce servisimize gelin ve telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunlara hızlı çözümler getirin. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile gerçekleştirilir. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler performans olarak kayıp yaşamaz. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da kaybolmaz.
  • Her zaman garanti kapsamında değişimler yapılır.
  • Ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları gerçekleştirilir.
  • Diğer yandan ekran değişimi esnasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Xiaomi Redmi Note 9 ekran değişimi ile ekranlarında sorun yaşadığınız telefonlarınızı kargo aracılığıyla servisimize gönderebilir ve bu sayede kaliteli ve profesyonel bir değişim hizmeti alabilirsiniz. Kargo yoluyla telefon servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır. Bunun hemen sonrasında ise yine kargo ile telefonlarınız geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri çift taraflı olarak firmanız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri firmamızda garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm problemler için sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Değişim sonrasında yeni ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar konusunda da firmamızın ücretsiz destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Ucuz Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda kaliteden ödün vermeden bütçenize uygun bir değişim hizmeti sunar. Kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler için sizler de hemen bizimle iletişime geçebilir ve sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmamız ile profesyonel çözümler elde edebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Garantili Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Çatlak, çizik ya da kırık ekran değişimi hizmetleri için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alma fırsatını elde edin.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Xiaomi telefonların ekranlarında meydana gelen sorunlar için hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi yapar. Sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır. Bunun ardından telefonlarınız tekrar kargo yoluyla sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir.

Xiaomi Redmi Note 9 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi için sizler de alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Ayrıca ekran değişimi ardından telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez. Bunun nedeni uzman ekibimizin telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapmasıdır. Bellek birimi üzerinde herhangi bir işlem yapılmadığı için telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Telefonlarınızda yer alan bilgiler sizler için de büyük bir öneme sahipse her zaman bizi tercih edebilir ve servisimiz ile profesyonel çözümler elde edebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9 Panel ve Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçalar tamamen değiştirilir. Bunun yanında panelli ekran değişimi sonrasında telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Yorum Yap