1. Ana Sayfa
  2. Xiaomi
  3. Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi

featured

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekran değişimi için siz de bir an önce firmamız ile iletişime geçin ve sizler de ekranlarınızda yaşadınız sorunlardan kısa süre içerisinde kurtulun. Servisimiz ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınız eski performansına geri döner ve ekran parlaklığı başta olmak üzere dokunmatik hassasiyeti ve hızı da aynı şekilde eskisi gibi olur. Teknik servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için her zaman;

  • Xioami ekran değişimleri yaparken orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verilir.
  • Ekran tamiri sırasında degistirilen parçalar için 6 ay parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Diğer yandan ekran değişimi sırasında tüm işlemler siz müşterilerimizin yanında ve gözü önünde gerçekleşir.
  • Ön cam ya da dokunmatik ekran değil, panelli ekran değişimleri yapılır.

Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekran değişimi hizmetleri servisimiz bünyesinde özel olarak hazırlanan steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servisimiz odasında yapılır. Bununla birlikte değişim sırasında daima son teknoloji ekipmanlar ile çalışılır. Bu sayede işlemler sırasında telefonlarda istenmedik sorunlar meydana gelmez. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan hiçbir bilgi silinmez ve kaybolmaz. Bu konuda her zaman için bize güvenebilir ve telefonlarınızı herhangi bir şekilde tereddüt etmeden bize teslim edebilirsiniz. Ekran değişimi sonrasında telefon ekranlarınızı kendiniz de inceleyebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde bulunan uzman ekip sayesinde tüm ekran değişimleri oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Değişim hizmetlerinde kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve yeni ekranda herhangi bir sorun olup olmadığının kontrol edilmesi amacıyla yapılan testler de hesaba katılırsa değişim süresi ortalama 45 ila 60 dakika arasında değişir. Ancak teknik servisimizin çok fazla yoğun olması halinde değişim süresi farklılık gösterebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap