1. Ana Sayfa
  2. Blog

Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Redmi Note 7 ekran değişimi konusunda sektörün önemli isimleri arasında yer alan telefon servisimiz, hızlı ve güvenilir çözümleri ile sizlere yardımcı olur. Ekran değişimi hizmetlerinde profesyonel bir ekip ile çalışmalarını sürdürür ve bu şekilde değişim sırasında telefonlarda istenmedik arızalar meydana gelmez. Ayrıca servisimiz telefon ekranlarında yaşanan sorunlar için komple ekran değişimi yapar. Yani servisimizde Xiaomi redmi note 7 ön cam değişimi gibi işlemler yapılmaz ve bunun yerine iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel şeklindeki parçaların tamamı değiştirilir. Böylece ilerleyen zamanlarda ekranlarda oluşabilecek sarı leke ya da beyaz nokta sorunlarına da en başından çözüm getirilir.

Xiaomi Redmi Note 7 ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli çözümler sunan servisimizde aynı zamanda kalıcı çözümler ön plana çıkar. Daha sonradan farklı sorunlar yaşamamanız için değişim hizmetlerine sizler için her şey düşünülür ve her zaman daha iyi bir hizmet verilmeye çalışılır. Ayrıca Xiaomi redmi note 7 ekran değişimi fiyatı olarak da servisimizde oldukça uygun çözümler ile karşılaşmak mümkündür. Eğer siz de ekran değişimlerinde hem uygun fiyat hem de kaliteli hizmetler arıyorsanız, sizin için en doğru adres olan servisimize bir an önce uğramanızı tavsiye ederiz.

Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Servisimizde Xiaomi Redmi Note 7 telefonların ekran değişimleri oldukça kısa bir süre içerisinde uzman bir ekip eşliğinde yapılır. Servis çalışanlarımız telefonların içerisinde yer alan bilgilerin zarar görmemesi için gerekli tüm önlemler alır ve bunun yanında değişim sırasında telefonlar asla sıfırlanmaz. Bilgi güvenliğine oldukça önem veren firmamız, telefonlarınızda sizler için önemli olan videolar, fotoğraf, rehber, oyunlar ve uygulamaların silinmemesi için titiz bir işçilik ortaya koyar. Eğer siz de telefonlarınızda yer alan bilgilerin silinmesini ve zarar görmesini istemiyorsanız, ekran değişimi için bizi tercih edebilirsiniz. Bunun yanında servisimizde yapılan ekran değişimi hizmetleri ise aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • Telefon servisimizde Xiaomi Redmi Note 7 ekran değişimi için sadece 45 dakika yeterli olur.
  • Değişim sırasında daima alanında uzman ve deneyimli bir ekip görev alır.
  • Ayrıca telefon servisimiz ekran değişimi için 6 ay parça ve işçilik garantisi hizmet verir.
  • Servisimizde ekran değişimi öncesinde ya da değişim anında telefonların içinde yer alan bilgiler zarar görmez ve aynı zamanda telefonlar hiçbir şekilde sıfırlanmaz.
  • Ekran değişimi sonrası servisimizde yeni ekran üzerinde bazı testler gerçekleştirilir. Bu testler sonucunda ekranda herhangi bir sorun olmadığı algılanırsa telefon müşterinin kendine teslim edilir.
  • Bunların yanı sıra ekran değişiminde her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır.
  • Telefon ekranında gerçekleştirilen tüm işlemler müşterinin yanında ve gözü önünde yapılır.
  • Servisimize gelme imkanı bulunmaya müşterilerimiz içinse kargo ile ekran değişimi hizmetleri verdiğimizi belirtmek isteriz. Kargo ile servisimize gelen telefonların ekran değişimleri aynı gün yapılır ve telefonlar tekrar kargo yolu ile müşteriye geri gönderilir.

Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi Yapmamızın Nedenleri

Xiaomi akıllı telefon ekranlarında meydana gelen kırık, çizik ya da çatlak gibi durumlar ancak ekran değişimi yapılarak çözüme ulaştırılır. Bunların yanı sıra dokunmatik ekranın beklenmedik anda bozulması ya da ekranda sıvı teması sonucunda oluşan çeşitli sorunlar için de yine ekran değişimi gerekli olur. Telefon ekranlarında ortaya çıkan bu tür sorunlar için kalıcı ve etkili çözümler yalnızca ekran değişimi yapılması ile mümkün olur.

Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişiminde Güvenilir Hizmetler

Akıllı telefonların tamir ve onarım hizmetlerinde sektör öncüsü bir firma olarak hizmet verdiğimizi ve bunun yanında ekran değişimleri konusunda da sizler için kaliteli çözümlerin en doğru adresi olduğumuzu belirtmek isteriz. Siz de parça ve işçilik garantisi altında ekran değişimi hizmeti almak ve değişim sırasında telefon içinde bulunan verilerinizin hiçbir şekilde zarar görmesini istemiyorsanız, hemen firmamıza gelebilirsiniz. Sizler için hızlı ve güvenilir çözümleri ile hizmet veren firmamız, konusunda deneyimli ve tecrübeli çalışanları ile değişim sırasında herhangi bir sorun yaşamanıza izin vermez. Bu nedenle sizler de ekran değişiminde kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada görmek istiyorsanız, bir an önce servisimize uğrayabilirsiniz.

Yorum Yap