1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Xiaomi Redmi Note 6 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 6 Ekran Değişimi

featured

Xiaomi Redmi Note 6 ekran değişimi için sizler de hem kaliteli hem de profesyonel bir hizmet arayışındaysanız, hemen sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan teknik servisimize gelin ve ekran sorunlarınızı kısa sürede çözüme ulaştırın. Teknik servisimiz siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet verir. Ayrıca ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanır. Orijianle en yakın ekranlar kullanılarak yapılan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda ekran parlaklığı başta olmak üzere dokunmatik hızı ve hassasiyeti tamamen eski performansına geri döner. Bunların yanı sıra firmamızda ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi hizmetleri en az 6 ay kadar garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Bunların yanı sıra değişim esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Xiaomi Redmi Note 6 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde teknik servisimiz her zaman son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimi sırasında konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenler görev alır. Ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunların yanı sıra ekran değişimi ardından yeni ekranda bir dizi test ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer değişim sonrası ekranda bir sorun gözükmüyorsa teslimat yapılarak süreç sonlandırılır. Teknik servisimizde ekran değişimi sonrasında müşterilerimiz de kendi telefonlarının ekranlarını test edebilir.

Xiaomi Redmi Ekran Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde yapılan xiaomi ekran değişimi hizmetleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Bunun nedeni tamamen uzman çalışanlarımızın telefonlarınızda bulunan görüntü birimi üzerinde çalışmasıdır. Yani telefon belleği ile ilgili herhangi bir işlem yapılmadığı için fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz.

Siz de Xiaomi Redmi Note 6 akıllı telefonlarınızda yaşadığınız ekran kırılması, çatlaması ya da çizilmesi gibi durumlar karşısından bir an önce teknik servisimize gelebilir ve bizimle kısa süre içerisinde ekran sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap