1. Ana Sayfa
  2. Xiaomi
  3. Xiaomi Redmi Note 4x Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 4x Ekran Değişimi

Xiaomi mi note 4x ekran cam değişimi

Xiaomi Redmi Note 4x ekran değişimi için kaliteli ve profesyonel çözümler arıyorsanız, daha fazla beklemeden teknik servisimize gelin ve sizlere konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile yardımcı olalım. Ekran tamiri ve değişimi konusunda sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan teknik servisimiz, sizlere daima orijinale en yakın ekranlar ile çözüm sunar. Bunun yanında orijinale en yakın ekran değişimleri ile telefonlarınızda ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti ile ilgili herhangi bir performans düşüklüğü yaşanmaz. Ekranlarınızı ilk gün ki gibi sağlıklı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Teknik servisimizde yapılan ekran değişimlerinde siz değerli müşterilerimize;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile çözüm sunulur.
  • Ayrıca ekran tamiri ve ekran değişimlerinde en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantili hizmetler verilir.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında telefonlarda yapılan tüm işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Xiaomi Redmi note 4x Ekran Değişimi Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer siz de Xiaomi redmi note 4x ekran değişimi için nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız, sizlere bazı konularda yardımcı olmak isteriz. Ekran değişimlerinde bazı püf noktalar vardır ve bunları tam olarak öğrenmeniz ekran değişimi sonrasında istenmedik sorunlar yaşamanızın önüne geçer. Şimdi, telefonlarınızda ekran değişimi yaptırmadan önce dikkat etmeniz gerekenlere daha yakından göz atalım.

  • Ekran değişimi konusunda ilk olarak orijinale Xiaomi ekranlar ile değişim hizmeti almanız gerekir.
  • Bunun yanında ön cam değişimi değil, her zaman telefonlarınız için panelli ekran değişimi hizmetleri almaya özen göstermeniz önemli bir husustur.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm parçalar için en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi veren firmalar ile çalışmanız doğru olur.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan verilerin hiçbir şekilde silinmemesi ya da zarar görmemesi yine dikkat edilmesi gereken püf noktalardan biridir.
  • Telefonlarda ekran değişimi yapılmasının ardından yeni ekranın müşteri tarafından da kontrol edilmesi ve müşteriden onay alındıktan sonra teslimatın yapılması gerekir.

 

Yorum Yap

Yorum Yap