1. Ana Sayfa
  2. Blog

Xiaomi Redmi Note 3 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 3 Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Redmi Note 3 ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile ekran değişimi yapar. Bunun yanında ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanır. Orijinale ek yakın ekranlar sayesinde telefonlarınız eski performansına geri döner ve ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti eskisinden farksız olur. Ekran değişiminde siz değerli müşterileri için;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar.
  • Değiştirilen her parça için en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi sırasında gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Xiaomi Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi Redmi Note 3 ekran değişimi servisimiz bünyesinde oldukça hızlı ve pratik bir şekilde yapılır ve aynı gün teslimat hizmeti ile çalışılır. Ekran değişimi sırasında kullanılan yapıştırıcı madde ve değişimin ardından yapılan ekran testleri de dahil olmak üzere bir ekran değişimi 45 ila 60 dakika arasında zaman alır. Ancak servisimizde yoğunluk olması halinde değişim süreci zaman zaman farklılık gösterebilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Firmamızda ekran değişimleri sırasında sterilize edilmiş be statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda yapılır. Alanında uzman ve deneyimli çalışanların yanı sıra değişimler sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan verileriniz silinmez ve bunun için her zaman gerekli önlemler alınır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında yeni ekranda bir dizi testler gerçekleştirilir. Eğer ekranda herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alındıktan sonra teslimat süreci gerçekleştirilir.

Xiaomi Redmi Note 3 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Ekran değişimi sonrasında servisimizde yapılan titiz ve özenli bir işçilik ile hiçbir şekilde verileriniz silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve telefon belleği ile ilgili herhangi bir çalışma yapılmadığı için verileriniz asla zarar görmez ya da silinmez.

Yorum Yap