1. Ana Sayfa
  2. Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Redmi Note 10 Cep telefonu ekranınızı değiştirmek için firma olarak size rehberlik etmek isteriz. Firmamızda her cihazınıza uygun her türlü teçhizat bulunmakta olup bu teçhizatlar en son teknolojiyle kullanılan ekipmanlardır. Xiaomi marka cep telefonunuzun güvenliği açısından her türlü önlem ve koşula hazırlıklı olarak ofisimiz ona göre dizayn edilmiştir. Ekran değişimi hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz içinde ekstra olarak 6 ay boyunca faydalanabilecekleri bir garanti belgemiz ve servisimiz vardır. Garanti kapsamı neticesinde cihazınızın ekranı tekrardan kırılmamış ise herhangi bir performanstan kaynaklı bir durum söz konusu ise ustalarımız tarafından tüm bu sorunlarınız giderilerek işlemlerinize devam edilmektedir. Xiaomi cep telefonlarınızı en iyi şekilde ekran değişimini sağlamak istiyorsanız firmamıza sizi bekleriz

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Üst düzey ekipmanlar ve alanında en iyi personellerle ile çalıştığımız firmamızda cep telefonlarınızı en iyi koşullarda ekran değişimini işlemini yapmaktayız. Her türlü aksiyon ve senaryoya hazırlıklı olan ekip arkadaşlarımız bu anlamda size süreç sonuna kadar en iyi hizmeti sunmak adına canla başla tempolu bir şekilde çalışmalarını sürdürecektir. Süreç doğrultusun da Xiaomi Redmi Note 10 marka cep telefonunu her saniyesine kadar izleyebilir ve istediğiniz soruları ustalarımıza yöneltebilirsiniz memnuniyetle cevaplayacaklarından hiç şüpheniz olmasın. Ustalarımız bu neticede en iyi hizmeti vermek için cep telefonlarınızın en iyi performansa getirmeyi hedeflemekte olup bu hedefler doğrultusuna ulaşıldığı an cihazınız size teslim edilecektir.

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer

Ustalarımız en iyi hizmeti en iyi zamanlamayla cihazlarınıza aktarır. Ofisimizde her zaman Xiaomi Redmi Note 10 yedek ekran bulunmaktadır. Stoklarımız tükenmeden yeni yedek ekranlar temin ederek stoklarımızı her zaman dolu tutmaktayız sadece xiaomi marka cep telefonları değil bir çok marka cep telefonu içinde ofisimizde yedek parça bulunmaktadır. Yoğun tempoyla çalışılan ekran değişimi işlemlerinde ofisimiz de cihazlarınız günlerce bekletilmez yaklaşık 20 ile 45 dakika arasında süren bir ekran değişimi işleminden sonra garanti belgesiyle beraber cihazınız size teslim edilmekte olup en iyi şekilde en iyi performansıyla kullanımınıza hazır duruma getirilir.

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi Fiyatları Nedir ?

Maddi olarak müşteriden taraf olduğumuzu bilmenizi isteriz. Xiaomi marka cep telefonları için en iyi hizmeti vermek için alanında en profesyonel işlere imza atmış personeller ile çalışıp en iyi ürünler kullanmaktayız. Cihazlarınızda daha sonrasında tekrar tamir gerektirecek bir husus olmaması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Cihazlarınız için en özel yedek parçalar kullanmaktayız. Xiaomi marka cep telefonları için kullandığımız yedek parçalar ve ekranlar kırılma dışında 6 ay boyunca garanti kapsamımızdadır tüm bu işlemler için müşteriden talep ettiğimiz fiyat 1200 TL’dir. Sonuç odaklı çalıştığımız için en iyi hizmeti cihazınızda en iyi performansı yakalayacağınızı temenni etmekteyiz.

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişiminde Bilgilerim ve Verilerim Silinir mi ?

Müşterilerin gözünü korkutan en büyük sorunlardan bir tanesi de veri kaybına uğraması olacaktır. Veri kaybı endişesiyle ekran değişiminden çekinen müşterilerimizi yaptığımız işlemler konusunda detaylı bilgi vermek isteriz ayrıca en en detaylı bilgiyi tekrardan firmamızın iletişim numarasıyla yapacağınız görüşme sırasında da alabilirsiniz size memnuniyetle yardımcı olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Cihazınız işlem görürken yukarda belirttiğimiz gibi elektrikle bağlantısı kesilmiş bir şekilde işleme alınır ve asla dışarıdan herhangi bir elektriğe maruz kalmaması adına da özel odalar kullanılır bu işlemler sadece kısa devre olaylarının önüne geçmekle kalmayıp cihazınızda oluşacak her türlü sorunu ortadan kaldırmak için yapılır. Cep telefonu cihazlarınız kapalı bir şekilde işlem görür ve yazılımsal hiçbir müdahale yapılmaz ondan kaynaklı cihazınızda bulunan herhangi bir veriye hiçbir şekilde zarar gelmemektedir. Firma olarak xiaomi cep telefonları ve farklı model cep telefonlarında uyguladığımız ekran değişim işlemlerinin hiç birinde böyle bir sorunla karşı karşıya kalmadığımızı bilmenizi isteriz.

Kargoyla Cihaz Gönderimi Yapılabilir mi ?

Tabiki evet. Firma olarak Türkiye’nin her yerinden müşteriye sahibiz müşteri temsilcimizle görüşerek gerekli bilgileri verdikten sonra verilen adrese cihazınızı gönül rahatlığıyla kargolayabilirsiniz. Seve seve ekran değişim işlemlerinizi gerçekleştireceğimizden şüpheniz olmasın.

Yazar Hakkında

Yorum Yap