1. Ana Sayfa
  2. Blog

Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Redmi 7 ekran değişimi konusunda siz değerli müşterileri için deneyimli ve tecrübeli ekibi ile hizmet veren teknik servisimiz, değişim hizmetlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmetleri sunar. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı konusunda hiçbir problem yaşamazsınız. Teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay kadar garanti verilir.
  • Ayrıca ekran değişimleri sırasında yapılan işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Redmi 7 ekran değişimi hizmetleri teknik servisimiz bünyesinde konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenler ile gerçekleştirilir. Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda ekran değişimleri yapılır. Ekran değişimlerinde daima orijinale en yakın ekranlar kullanılır ve son teknoloji ekipmanlar ile çalışılır. Ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri yapılan servisimizde değişim sonrası telefonlarda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Diğer yandan ekran değişimi yapılmasının ardından yeni ekran çeşitli testlere tabi tutulur. Aynı zamanda müşterilerimiz de telefonlarının ekranlarını kendileri test ederek teslim alabilir.

Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimleri teknik servisimizde ortalama 60 dakika gibi kısa bir sürede sona erer. Değişim sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve ekran değişimi sonrası yapılan ekran testlerinin ardından telefonlar aynı gün teslim edilir. Yalnızca teknik servisimizin yoğun olduğu zamanlarda değişim süresi bazen farklılık gösterebilir.

Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Ekran değişimi hizmetlerinde kullanıcılar için önemli olan konulardan biri değişim sonrası bilgilerin silinmemesi olarak karşımıza çıkar. Teknik servisimizde yapılan ekran değişimlerinde ise telefonlarınızda yer alan rehber, fotoğraf, video, oyun ve uygulama gibi bilgilerin hiçbirine zarar gelmez ve silinmez. Çünkü değişim hizmetlerinde görev alan ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar ve bu şekilde bilgileriniz güvende kalır.

Yorum Yap