1. Ana Sayfa
  2. Genel

Xiaomi Redmi 6 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 6 Pro Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Redmi 6 Pro ekran değişimi için hızlı ve güvenilir çözümler arıyorsanız, bir an önce firmamız ile iletişime geçin ve sizlere de konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile yardımcı olalım. Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak sizlere orijinale en yakın ekranlar ile ekran değişimi hizmetleri sunduğumuzu söylemek isteriz.  Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılan değişimlerin ardından telefon ekranlarınız performans açısından tamamen eskisi gibi olur. Ayrıca ekranlarınızda dokunmatik hızı ve hassasiyeti de aynı şekilde önceki performansına kavuşur. Firmamız ekran değişimlerinde siz değerli müşterilerine;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanarak hizmet sunar.
  • Ekran değişimi hizmetlerinde en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi verir.
  • Bunun yanında ekran değişimindeki tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Xiaomi Redmi 6 Pro Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde kaliteli ve profesyonel hizmetlerin yanı sıra uygun fiyatlı değişim hizmetleri sunan firmamız, sizlere her zaman bütçe dostu fiyatlar le yardımcı olur. Teknik servisimiz xiaomi ekran fiyatları olarak sizlere uygun çözümler sunar. Profesyonel bir ekran değişimi hizmetini oldukça uygun fiyatlar ile almak için siz de bizi tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman uzman bir ekip eşliğinde yapılır. Bunun yanında cihazınız için steril ve statik elektrikten arındırılmış bir ortamda değişim hizmetleri sunulur. Son teknoloji ekipmanların yanı sıra orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Ekran değişimi yapılmasının ardından ise ekranlar bir dizi teste tabi tutulur. Ayrıca değişim sonrası siz de telefonunuzun yeni ekranını kontrol edebilirsiniz. Bunların yanı sıra garanti kapsamında ekran değişimi yapılan servisimizde, değişim sonrası bilgileriniz zarar görmez ve silinmez.

Xiaomi Redmi 6 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde ekran değişimleri sırasında telefonlarınızın sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapılır. Bu sayede telefonlarınızda yer alan rehber, oyunlar, uygulamalar, videolar ve fotoğraflar gibi bilgiler asla silinmez ve bunun yanında hiçbir şekilde zarar görmez.

Yorum Yap