1. Ana Sayfa
  2. Genel

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi konusunda sektörün lider firmaları arasında yer alan teknik servisimiz, siz müşterileri için ekran değişimlerinde her zaman alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile çalışır. Ayrıca ekran değişimlerinde orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet sunar. Bu sayede telefonlarınızda ekranlar kullanım açısından oldukça verimli bir hale gelir. Ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti tamamen eski performansına kavuşur. Teknik servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile ekran değişimi yapılır.
  • Bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet verilir.
  • Değişim sırasında tüm işlemler özel kameralar ile kaydedilir.

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi Redmi 5 ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonların sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapar. Bu sayede rehber, oyun, uygulama, fotoğraf ya da video gibi verileriniz asla silinmez veya kaybolmaz.

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimleri teknik servisimizde her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında alanında uzman ve tecrübeli bir kadro ile gerçekleştirilen değişimler sırasında son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılır. Ekran değişimlerinde cihazınız için steril ve statik elektrikten arındırılmış bir teknik servis odası kullanılır. Ayrıca telefonlara ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri uygulanır. Değişim yapıldıktan sonra yeni ekran bir dizi teste tabi tutulur. Yapılan testler sonrasında herhangi bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız teslim edilir. Diğer yandan değişim hizmetlerinde tüm parçalar için garantili hizmetler sunulur.

Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında yapılır. Ekran değişimi sırasında yapıştırıcı maddenin kuruması ve sonrasında ekran üzerinde yapılan çeşitli testler ve kontroller ile telefonlar teslim edilir. Servisimizde çok fazla yoğunluk olması halinde ise ekran değişimi süreleri zaman zaman değişiklik gösterebilir.

Yorum Yap