1. Ana Sayfa
  2. Xiaomi

Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi

Xiaomi Pocophone F1 Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Pocophone F1 telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve profesyonel çözümler arıyorsanız, bir an önce telefon servisimize gelin ve sizlere en kısa sürede yardımcı olalım. Servisimiz pocophone f1 ekran sorunu ve arızaları konusunda sizlere kaliteden ödün vermeden hizmet sunar. Siz de telfeon ekrnalarınızda meydana gelen kırılma, çatlama ve çizilme gibi problemlerde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ekran dokunmatiğinin bozulması halinde de aynı şekilde sizlere kaliteli ve hızlı çözümler sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Xiaomi Pocophone F1 Modellerinde Nasıl Ekran Değişimi Yapıyoruz?

Xiaomi Pocophone F1 akıllı telefon modellerinin ekran değişimlerini oldukça hızlı ve kaliteden ödün verilmeyen bir hizmet anlayışıyla yapan firmamız, aynı zamanda komple ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olur. Yani pocophone f1 teknik servis hizmetlerinde telefon ekranlarınızda yer alan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar baştan sona değiştirilir. Böylece daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran problemleri yaşamazsınız. Siz müşterilerimiz için sunduğumuz ekran değişimi hizmetlerimiz ise aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Telefon servisimiz Xiaomi Pocophone F1 modellerin ekran değişimlerini yaklaşık olarak 45 dakika içerisinde sonuçlandırır.
  • Servisimizde ekran değişimi sırasında daima alanında uzman ve deneyimli teknisyenler görev alır.
  • Firmamız sizleri güvence altına almak adına her zaman 6 ay parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Ekran değişimi sonrasında telefona yeni takılan ekran bazı testlere tabi tutulur ve bu testlerin ardından ekranda bir sorun oluşmaz ise telefon kullanıcıya teslim edilir.
  • Ekran değişimlerinde telefon servisimiz her zaman orijinale en yakın ekranlar ile işlem yapar.
  • Ayrıca değişim esnasında telefonlarda gerçekleştirilen tüm işlemler müşterilerin gözü önünde yapılır.
  • Telefon servisimiz aynı zamanda müşteri adresinde ve kargo gönderimi ile de ekran değişimi hizmetleri verir.

Diğer yandan ekran değişimi yapılırken telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde zarar görmez. Bu konuda her zaman için telefon servisimize güvenebilir ve ekran değişimlerinizi bizimle yaptırabilirsiniz. Üstelik ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimleri sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

Yorum Yap