1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Xiaomi Mi Note 2 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 2 Ekran Değişimi

featured

Xiaomi Mi Note 2 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından teknik servisimizde son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılan firmamızda ekran değişimi sonrası bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez. Firmamızda siz müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verilir.
  • Ekran değişimi hizmetlerin en az 6 ay parça ve işçilik garantili çalışır.
  • Aynı zamanda ekran değişimi sırasında yapılan işlemlerin tamamı kayıt altına alınır.

 

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

  • Ekran değişimi hizmetlerinde daima orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılması gerekir.
  • Telefonlarda ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimi şeklinde hizmet almak önemli bir konumda yer alır.
  • Ekran değişimlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi sunulmalıdır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sonrasında yeni ekran müşteri tarafından da kontrol edilerek onay alınması gerekir.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgilerin hiçbir şekilde silinmemesi de aynı şekilde dikkat edilmesi gerekenlerden biridir.

Xiaomi Mi Note 2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Eğer siz de Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında birtakım sorunlar yaşıyorsanız, sizlere bu konuda hızlı ve güvenilir çözümler sunabiliriz. Teknik servisimiz xiaomi mi note 2 dokunmatik ekran değişimlerinde sizlere steril ve statik elektrikten arındırılmış bir ortamda hizmet verir. Ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler kayıt altına alınır ve bunun yanında değişim hizmetleri uzman ve tecrübeli teknisyenler ile gerçekleştirilir. Sadece ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimi yapana firmamız, bu sayede ekranlarda ilerleyen zamanlarda oluşabilecek beyaz nokta ve sarı leke sorunlarını da ortadan kaldırmış olur. Ayrıca ekran değişiminin ardından bazı testler ile yeni ekran kontrol edilir ve bunun ardından teslimat yapılır.

Xiaomi Mi Note 2 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için uzman ekibi ile hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamızda ekran değişimleri ortalama 60 dakika içerisinde yapılır. Değişim sırasında yapıştırıcı madde kullanılır. Bu maddenin kuruması ve ekran değişimi ardından yapılan testler sonrasında tüm işlemler tamamlanmış olur. Ayrıca servisimizde yoğunluk olmasına bağlı olarak ekran değişimi süresi değişiklik gösterebilir.

Yorum Yap

Yorum Yap