1. Ana Sayfa
  2. Genel

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Servisimizde tüm Xiaomi ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca değişim sırasında daima son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Orijinale en yakın ekranlar ile telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerde herhangi bir performans kaybı yaşanmaz. Bunun yanında servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Değişim ardından telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Tüm ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında kullanılır.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Xiaomi Mi Note 10 Lite ekran değişimi ile telefonlarınızı sizler de kargo yoluyla bizlere gönderebilir ve ekranlarınızda oluşan tüm sorunlara hızlı çözümler bulabilirsiniz. Servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından ödenir. Bunun yanında telefonlarınız servisimize ulaşmasının ardından kısa süre içerisinde ekran değişimleri yapılır ve ardından sizlere yine kargo ile geri gönderilir. Teknik servisimiz bünyesinde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda servisimiz ile hızlı ve güvenilir çözümler elde edebilirsiniz. Servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. değişim sonrasında ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Yapılan kontroller sonucunda herhangi bir sorun bulunmuyorsa telefonlarınız teslim edilir. Sizler de ekran değişimi sonrasında ekranlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Garantili Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için daima hızlı ve güvenilir hizmetler sunan firmamız, aynı zamanda garantili ekran değişimleri yapar. Sizler de ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik ya da çatlak gibi sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında garantili ekran değişimi hizmetleri sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de servisimize gelerek ücretsiz destek alabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde ekran değişimleri için her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir. Bunun yanında değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar. Bu nedenle telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de ekran değişimi sırasında bilgi güvenliğine çok fazla önem veriyorsanız, ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için bizi tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Panel ve Ekran Değişimi

Telefon servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri için her zaman konusunda uzman ekip görev alır ve titiz bir işçilik ortaya konur. Ayrıca teknik servisimiz bünyesinde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ekranlarınızı meydana getiren iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Diğer yandan panelli ekran değişimleri ile ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlar için aynı zamanda kargo gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kargo ile tarafımıza göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve ardından yine kargo yoluyla sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir.

Yorum Yap