1. Ana Sayfa
  2. Xiaomi

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Mi Max ekran değişimi konusunda sizlere uzman ve deneyimli ekibi ile yardımcı olan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar ve bu sayede telefonlarınızın il gün ki haline geri dönmesini sağlar. Bunun yanında sadece dokunmatik ekran değişimi konusunda da hizmet veren firmamız sayesinde ekran dokunmatiğinin bozulması halinde de yine bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca firmamız ekran değişimlerinde siz müşterileri için;

  • Xiaomi orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar.
  • Bunun yanında 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet verir.
  • Ekran değişimi yapılırken tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimi hizmetleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasındaki bir süre zarfında yapılır. Yeni ekranı yağıştırmak için kullanılan maddenin kuruması ve değişim yapılmasının ardından ekranda gerçekleştirilen bazı testler ile bu süreye dahildir. Ancak teknik servisimizde bazen yoğunluk olmasına bağlı olarak bu sürede değişim yaşanabilir.

Xiaomi Mi Max Ekran Değişimi Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer siz de Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında sorun yaşıyorsanız ve ekran değişimi yaptırmanız gerekiyorsa öncelikle güvenilir bir hizmet alabilmek için bazı konularda bilgi sahibi olmanız gerekir. Ekran değişimlerinde bazı önemli noktalar vardır ve bunların bilinmesi ilerleyen zamanlarda ekranlarda istenmedik sorunlar yaşanmasının önüne geçer. Bu yüzden öncelikle ekran değişimi yaptırmadan önce dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Bunlara bakalım.

  • Ekran değişimi için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yaptırmak gerekir.
  • Bunun yanında telefonlarda ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimi ile hizmet almak önemli bir konumda yer alır.
  • Ayrıca ekran değişimi hizmeti alınan firmamın parça ve işçilik garantili çalışması da aynı şekilde önemlidir.
  • Ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekran sizin tarafınızdan da kontrol edilmelidir.
  • Diğer yandan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, rehber ve uygulama gibi bilgilerin de hiçbir şekilde silinmemesi ya da kaybolmaması da önem arz eder.

 

Yorum Yap