1. Ana Sayfa
  2. Xiaomi

Xiaomi Mi Max 3 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi Max 3 Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Mi Max 3 ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, kırık, çatlak ya da çizik ekranlı telefonlar için profesyonel hizmetler sunar. Bunun yanında firmamızda ekran dokunmatiği herhangi bir şekilde arızalanan telefonların ekranları da uzman bir ekip ile çözüme ulaştırılır. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan teknik servisimizde değişim sonrası ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti performans açısından herhangi bir düşüş ile karşılaşmaz. Bunların yanı sıra teknik servisimiz bünyesinde sizlere;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak ekran değişimi hizmetleri sunulur.
  • Bunun yanında değişim hizmetlerinde tüm parçalar için en az 6 ay kadar garanti kapsamında hizmet verilir.
  • Uzman ekibimiz ile yapılan değişimler sırasındaki tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Xiaomi Mi Max 3 telefonların değişiminde tüm uzman ve deneyimli çalışanlarımız özenli ve titiz bir işçilik gerçekleştirir. Ekran değişimi sırasında sadece telefonlarınızın görüntü birimine müdahale edilir ve bu şekilde telefonlarınızda yer alan video, fotoğraf, oyun, uygulama ve rehber gibi verileriniz asla silinmez ve bilgi güvenliği sağlanarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Mi Max 3 Ekran Değişimi Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Xiaomi Mi Max 3 ekran değişimi öncesinde her kullanıcının dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlara dikkat edilerek daha kaliteli ve sorunsuz bir ekran değişimi hizmeti almak mümkündür. Bu yüzden ekran değişimi yaptırmadan önce dikkat edilmesi gerekenlere daha yakından göz atalım.

  • Ekran değişimlerinde önemli hususlardan biri orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılmasıdır.
  • Bunun yanında ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılması gerekir.
  • Ekran değişimi sırasında değiştirilen tüm parçalar için garantili hizmet verilmesi önemli bir konumda yer alır.
  • Bunların yanı sıra değişim yapılmasının ardından yeni ekranı sizlerin de kontrol etmesi ve onay vermenizin ardından teslimat yapılması gerekir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarda yer alan tüm bilgilerin silinmemesi ve zarar görmemesi dikkat edilmesi gereken başka bir husustur.

 

Yorum Yap