1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Xiaomi Mi F1 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi F1 Ekran Değişimi

featured

Xiaomi Mi F1 ekran değişimi için siz de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen teknik servisimize gelebilir ve bizimle ekran sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Siz müşterileri için alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile ekran değişimi yapan servisimiz, son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında teknik servisimizde;

  • Her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır.
  • Değiştirilen tüm parçalar için 6 ay garanti hizmeti sunulur.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.
  • Bunların yanı sıra firmamızda ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır.

Xiaomi Mi F1 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi F1 ekran değişimi teknik servisimiz bünyesinde uzman bir ekip eşliğinde yapılır. Bunun yanında değişim sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar ile telefonlara müdahale edilir. Ayrıca ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ekran değişimi yapılmasının ardından telefon ekranları çeşitli testlerden geçirilir. Ayrıca sizler de telefon ekranlarınızı inceleme şansına sahip olursunuz. Bu şekilde ekranda herhangi bir sorun gözükmüyorsa telefonunuzu teslim alırsınız.

Xiaomi Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli ve hızlı çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, sadece 60 dakika içinde ekran değişimlerinizi yapar ve gerekli kontrolleri de gerçekleştirerek telefonlarınızı aynı gün teslim eder. Servisimizde çeşitli nedenlere bağlı olarak yoğunluk olması halinde bu sürede zaman zaman değişiklik meydana gelebilir.

Xiaomi Mi F1 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Firmamız Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimlerinde her zaman deneyimli ve tecrübeli personel kadrosu ile hizmet verdiği için değişim sonrasında verilerinizin silinmesi gibi bir tehlike ile karşı karşıya kalmazsınız. Uzman ekibimiz cep telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu nedenle cep telefonlarınızda yer alan video, fotoğraf, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler silinmez. Bu konuda her zaman için bize güvenebilir ve ekran değişimi için bizi tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap