1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Xiaomi Mi A2 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi A2 Ekran Değişimi

featured

Xiaomi Mi A2 ekran değişimi için siz de hemen teknik servisimize gelin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile kısa sürede etkili çözümler sunalım. Teknik servisimizde ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınız değişim sonrasında tamamen eskiye döner ve ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti konusunda performans düşüklüğü yaşanmaz. Ayrıca telefon servisimizde yapılan değişimler sonrasında bilgeleriniz hiçbir şekilde silinmez. Bilgi güvenliği konusunda her zaman için bize güvenebilir ve telefonlarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Xiaomi Mi A2 Ekran Değişimi Ne Kadar Zaman Alır?

Xiaomi Mi A2 ekran değişimi teknik servisimizde oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Ekran değişimi sırasında kullanılan yapıştırıcının kuruması ve bunun yanında değişim sonrası yeni testler ile servisimizde bir ekran değişimi 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır. Ancak servisimizde yoğunluk olması halinde ekran değişimi süresinde farklılıklar yaşanabilir.

 Xiaomi Mi A2 Ekran Değişimi Yaptırmadan Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ekran değişimi yaptırmadan önce bazı konularda bilgi sahibi olmak önem arz eder. Çünkü ekran değişiminde kaliteli ve sorunsuz bir hizmet almak için ekran değişiminde gerçekleştirilen bazı önemli noktalar konusunda bilgi sahibi olmak gerekir. Bu nedenle sizlere ekran değişimi yaptırmadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiği hususunda bazı bilgiler vermek istiyoruz. Şimdi, bunların neler olduklarına daha yakından bakalım.

  • Ekran değişiminde ilk olarak dikkat edilmesi gereken orijinale en yakın ekranlar ile değişim yaptırmaktır.
  • Bunun yanında ekran değişimlerinde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılması şarttır.
  • Ayrıca ekran değişimi hizmeti veren firmamın en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi ile hizmet vermesi gerekir.
  • Tabi ekran değişimi sonrası yeni ekranın sizin tarafınızdan da kontrol edilmesi önemlidir.
  • Bunların yanı sıra ekran değişiminin ardından telefonlarda yer alan bilgilerin hiçbir şekilde silinmemesi de aynı şekilde dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır.

Siz de ekran değişimlerinde kaliteli ve profesyonel çözümler için bizi tercih edebilir ve firmamız ile kısa süre içerisinde etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap