1. Ana Sayfa
  2. Genel

Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Mi A1 ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için kaliteli bir işçilik ortaya koyan ve bunun yanında telefon ekranlarınızda yaşanan sorunlara en kısa sürede çözümler üreten bir telefon servisi olduğumuzu belirtmek isteriz. Siz de bizimle Xiaomi ekran değişimi konusunda hızlı ve güvenilir çözümleri bir arada görebilir ve telefonlarınız üzerinde gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerde profesyonel çözümlere ortak olabilirsiniz. Sektörde öne çıkan telefon servislerinden biri olarak sizlere komple ekran değişimi ile hizmet vermekteyiz. Yani servisimiz bünyesinde yapılan değişimlerde bir ekrana ait olan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panelin tamamı aynı anda değiştirilmektedir. Çünkü komple ekran değişimi ile sonradan ortaya çıkabilecek birtakım ekran problemlerinin de önüne geçilmiş olur.

Xiaomi Mi A1 ekran değişimi konusunda titiz ve özenli bir çalışma süreci ortaya koyan firmamız, komple ekran değişimi sayesinde ilerleyen zamanlarda meydana gelebilecek sarı leke ve beyaz nokta gibi ekran sorunlarını da engellemektedir. Ekran değişimleri genel olarak kullanıcıların gözünde maliyetli bir durum olarak algılanır ve bu yüzden eğer bir ekran değişimi yapılacak ise etkili ve kalıcı çözümlerin ortaya konmasında her zaman için fayda vardır. Genelde xiaomi mi a1 ekran fiyat açısından yüksek seviyelerdedir ve bu nedenle en başından daha etkili çözümler geliştirilmesi kullanıcılar için oldukça ciddi oranda avantaj sağlar.

Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi Sırasında Yapılan İşlemler

Ekran değişimleri genel olarak bakıldığında oldukça hassas bir işlem süreci gerektirir. Bu nedenle değişim yapan kişilerin alanında uzman olması ve bunun yanında daha önceden bu iş ile uğraşan ve telefonları yakından tanıyan çalışanlar olması önemlidir. Telefonlarda ekran problemleri çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar. Bunlar arsında sıvı teması, telefonun darbe alması ya da yüksek bir yerden düşmesi, dokunmatik panel üzerinde oluşan hassasiyet ya da elektronik arızalar şeklindedir. Bu tür sorunlar karşısında ne yapması gerektiğini bilen teknik servis uzmanları ile daha etkili ve kalıcı sonuçlar elde etmek her zaman için mümkündür. Firmamız da sizler için alanında uzman ve deneyimli teknisyenler ile çalışır ve ekran değişimlerinizi yapar. Şimdi, telefon servisimizde ekran değişimi sırasında uygulanan işlemler ve verilen hizmetlere daha yakından bakalım.

  • Xiaomi Mi A1 ekran değişimi hizmetleri ortalama 45 dakika sürer. Bu süre bazen servis yoğunluğuna bağlı olarak 2 saate kadar da uzayabilmektedir.
  • Tüm ekran değişimleri konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından yapılır.
  • Bunun yanında servisimizde alınan hizmet sonrasında 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet verilir.
  • Hem ekran değişimi öncesinde hem de ekran değişimi yapılırken telefonların içinde yer alan bilgilere asla zarar gelmez. Ayrıca telefonlar hiçbir şekilde sıfırlanmaz.
  • Değişim sonrasında ilk olarak yapılan yeni ekranın test edilmesi olmaktadır. Eğer yapılan testler sonucunda ekranda herhangi bir sıkıntı yoksa telefon yeni ekranı ile kullanıcısına teslim edilir.
  • Bunların yanı sıra telefon servisimizde her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranları tercih edilir.
  • Ekran değişimi yapıldığı sırada gerçekleştirilen tüm işlemler tamamen müşterinin gözünün önünde yapılır ve bu şekilde ne tür işlemlerin yapıldığını görmesi sağlanır.
  • Ayrıca servisimizde kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi yapılır. Telefonlar kargo ile servisimize kadar gelir ve sonrasında ekran değişimi yapılarak yine kargo yolu ile en geç 3 iş günü tamamlanıncaya kadar müşteriye geri gönderim yapılır.

Xiaomi Mi A1 Ekran Değişiminde Profesyonel Ekip

Sektörün önde gelen telefon servisleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için hızlı ve profesyonel çözümlerin en doğru adresi olarak hizmet verir. Ekran değişimi konusunda hızlı ve güvenilir çözümler sunan ve bunun yanında alanında uzman ekibi ile ekran değişimi yapan bir firma olduğumuzu belirtmekte isteriz. Ayrıca servisimizde parça ve işçilik garantili hizmetler gerçekleştirilir. Siz müşterileri için kaliteden ödün vermeden hizmetlerini sürdüren firmamız, aynı zamanda son sistem ekipman ve donanımlar ile sizlere yardımcı olur. Eğer siz de Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında birtakım sorunlar yaşıyorsanız, daha gazla zaman kaybetmeden hemen bize gelin ve sizlere konusunda uzman ekibimiz ile hızlı ve güvenilir çözümler sunalım.

Yorum Yap