1. Ana Sayfa
  2. Blog

Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Mi 9T ekran değişimi için uygun fiyatlar ve profesyonel bir hizmet arıyorsanız, artık doğru yerdesiniz demektir. Konusunda uzman çalışanları ile sizlere hizmet veren firmamız, mi9t ekran fiyatı olarak sektör bazında en uygun fiyatlar ile ekran değişimi yapar. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel olarak tüm parçalar şeklinde değiştirilir. Komple ekran değişimi yapılmasının nedeni daha sonradan ekranlarda meydana gelebilecek beyaz nota ve sarı leke gibi ekran problemlerinin önüne geçilmesi adınadır. Aksi taktirde ilerleyen zamanlarda ekranlarda bu tür sorunlar oluşabilmektedir.

Xiaomi Mi 9T ekran değişimi hizmetlerinde sizlere son sistem ekipman ve donanımlar ile değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimlerinde telefonlarda yer alan rehber, fotoğraflar, videolar, oyun ve uygulamalar silinmez. Değişim işlemleri tamamen müşterilerin gözü önünde yapılır. Ayrıca telefon servisimizde xiaomi ekran değişimi fiyat açısından oldukça uygun aralıklarda gerçekleştirilir. Uzman ekip ve son teknolojiler ile yapılan ekran değişiminde her zaman profesyonel çalışmalar ön plana çıkar. Eğer siz de ekran değişimi konusunda kaliteli bir hizmeti uygun fiyat aralıkları ile almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi İçin Hızlı Çözümler

Teknik servisimiz, ekran değişimi hizmetlerinde sizlere her zaman hızlı çözümler ile yardımcı olur. Çünkü servisimizde ekran değişimleri uzman ve deneyimli bir kadro ile yapılır. Bu şekilde tüm işlemler profesyonel ellerde gerçekleşmiş olur ve aynı zamanda telefonlarda farklı sorunların öne çıkması engellenir. Servisimiz bünyesinde siz müşterilerimiz için hızlı ve pratik bir şekilde sunduğumuz ekran değişimi hizmetleri şu şekildedir;

  • Xiaomi Mi 9T akıllı telefonlarda teknik servisimiz 45 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimi hizmeti sunar.
  • Ekran değişimlerinde profesyonel hizmetler verebilmek için alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile değişim yapılır.
  • Bunun yanında servisimizde parça ve işçilik garantisi ile hizmet verilir ve servis süresi 6 ay kadardır.
  • Ekran değişimini yapılması ise öncelikle yeni ekranda bir dizi kontroller gerçekleştirilir. Eğer yeni ekranda kullanım açısından bir sorun bulunuyorsa telefon müşteriye teslim edilir.
  • Ekran değişimi yapılmasının ardından telefona yeni takılan ekran öncelikle kontrol edilir ve yapılan kontrollerin sonrasında müşteriye teslimat yapılır.
  • Gerek ekran değişimi öncesinde gerekse de sonrasında hiçbir şekilde telefonlar sıfırlanmaz ve aynı zamanda telefon içinde yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Ekran değişimi ile ilgili yapılan tüm işlemler müşteri gözü önünde yapılarak akılda şüphe oluşturacak durumlara izin verilmez.
  • Bunların yanı sıra kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi yapılan firmamızda yaklaşık olarak 3 iş günü içerisinde gerekli işlemler yapılır. Kargo ile servisimize gönderilen telefonlar yine aynı şekilde kargo ile geri yollanır.

Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi Hangi Durumlara Gereklidir?

Akıllı telefonlarda ekran değişimini gerektiren durumlar arasında ilk olarak karşımıza çıkan telefonun yüksek bir konumdan yere düşmesi ya da herhangi bir şekilde darbe alması sonucu ekranın zarar görmesidir. Ekranın sıvı ile teması veya suya düşmesi de aynı şekilde ekranda çeşitli sorunların meydana gelmesine neden olabilir. Bunların yanı sıra beklenmedik anlarda dokunmatik panelde oluşan arızalar da yine ekran değişimi yapılmasını mecbur kılan problemler arasında yer alır. Bu tür sorunlar karşısında ekranda ortaya çıkan sorunu çözmek için ekran değişimi en uygun çözüm olarak görülür.

Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi İçin Bizi Tercih Edin

Telefon servisimiz ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alır. Son sistem ekipman ve donanımların yanı sıra konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışan servisimiz, aynı zamanda kalıcı ve etkili çözümlerin de en doğru adresidir. Ekran değişiminde parça ve işçilik garantili hizmetler sunan servisimiz ile siz de oldukça uygun fiyatlarda hizmet alabilirsiniz. Üstelik ekran değişimi esnasında yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır ve telefon içerisinde yer alan bilgiler zarar görmez ve silinmez. Kaliteli ve profesyonel bir değişim hizmeti için siz de bizi tercih edin ve Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız problemleri bir an önce bizimle giderme şansına sahip olun.

Yorum Yap