1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Xiaomi Mi 9 SE Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 9 SE Ekran Değişimi

featured

Xiaomi Mi 9 SE ekran değişimi konusunda sizlere etkili ve kalıcı çözümler ile yardımcı olan telefon servisimiz, Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız problemler için hızlı çözümler sunar. Alanında uzman ekibi ve son sistem ekipmanları ile ekran değişimi hizmetleri sunan firmamız ile siz de herhangi bir sorun yaşamadan ekranlarınızda meydana gelen sorunları giderebilirsiniz. Telefon ekranlarınızda si de birtakım sorunlar ile karşı karşıya kalıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere anında profesyonel çözümler ile yardımcı olalım.

Xiaomi Mi 9 SE ekran değişimi konusunda siz müşterileri için kaliteli bir işçilik ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda komple ekran değişimi ile telefon ekranlarında yaşanan sorunları giderir. Daha sonradan beyaz nokta ve sarı leke gibi ekran sorunları ile karşılaşmamak için telefonlarda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm donanımlar değiştirilir ve bu şekilde kalıcı çözümler ile hizmet verilir. Bunun yanında servisimizde mi9 se ekran fiyatı konusunda oldukça uygun çözümler sunulur. Bizimle sektör genelinde en uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi hizmetleri alabilir ve kaliteli bir hizmetin tam ortasında yer alabiliriniz.

Xiaomi Mi 9 SE Ekran Değişiminde Verilen Hizmetler

Telefon servisimiz Xiaomi Mi 9 SE modellerinde ekran değişimlerini oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Ekran değişimi yapılan telefonlar gerekli kontroller yapılarak müşteriye teslim edilir. Bu şekilde herhangi bir ekran problemine karşı en başından çözüm getirilmiş olur. Ayrıca servisimizde hem müşteri adresinde hem de kargo gönderimi ile ekran değişimi hizmetleri verilmektedir. Servisimize kadar gelme imkanı olmayan müşterilerimiz için sunduğumuz bu avantajlı hizmet ile siz de ekran değişimlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca telefon servisimizde ekran değişimleri sırasında verilen hizmetleri ise aşağıdaki gibi sıralamak mümkün olur;

  • Xiaomi Mi 9 SE akıllı telefonlarda ekran değişimleri servisimiz tarafından yaklaşık olarak 45 dakikada tamamlanır ve ardından gerekli kontroller yapılarak telefonlar teslim edilir.
  • Bunun yanında telefonlarda ekran değişimi yapılırken daima uzman ve tecrübeli teknisyenler görev alır.
  • Servisimiz ekran değişimi hizmetlerinde 6 ay parça ve işçilik garantili çalışır.
  • Ayrıca ekran değişiminin hemen sonrasında yeni ekran üzerinde birtakım testler ve kontroller gerçekleştirilir. Böylece yeni ekranda herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir.
  • Telefonlarda ekran değişimi öncesinde ya da ekran değişimi yapıldığı sırada hiçbir şekilde bilgiler silinmez ve telefonlarda sıfırlama yapılmaz.
  • Bunların yanı sıra servisimiz ekran değişimi yaparken her zaman orijinale en yakın ekranlar ile sizlere hizmet verir.
  • Telefonlarda ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler baştan sona kadar müşterinin gözü önünde gerçekleştirilir.
  • Müşterilerimiz eğer isterlerse kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi yapabilir. Bunun için ilk olarak kargo ile telefonlarını bizlere göndermeleri gerekir. Daha sonra ise ekran değişimleri yapılan telefonlar aynı şekilde kargo ile müşteri adresine geri gönderilir ve bu süreç ortalama 3 iş günü içerisinde tamamlanır.

Xiaomi Mi 9 SE Telefonlarda Ekran Sorunları Çözümler

Xiaomi Mi 9 SE akıllı telefonlarda yaşanan ekran sorunları için servisimiz kapsamlı çözümler sunar. Kırılan, çatlayan ya da çizilen ekranlarınızı bize getirebilir ve aynı zamanda dokunmatik panel bozulmaları için hızlı çözümlere uzman servisimiz ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca sıvı teması olan ekranlar konusunda da telefon servisimizde hızlı ve pratik çözümler sunulur.

Xiaomi Mi 9 SE Ekran Değişimi Hizmetlerinde Hızlı ve Kaliteli Çözümler

Ekran değişimi konusunda sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan telefon servisimiz sizlere hızlı ve kaliteli bir hizmetin kapılarını açar. Eğer siz de telefon ekranlarınızda kırılma, çatlama ya da çizilmeye bağlı olarak birtakım sorunlar yaşıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve sizlere uzman ekibimiz ile yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Ekran değişimlerinde son sistem ekipman ve donanımlar ile hizmet veren servisimiz, aynı zamanda parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Bunun yanında değişim sırasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ve telefon üzerinde yapılan tüm işlemleri yakından takip edebilirsiniz. Bunların yanı sıra uygun fiyatlarda ekran değişimi ve kaliteli hizmeti için siz de hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap