1. Ana Sayfa
  2. Genel

Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi Fiyatı
+ - 0

Xiaomi Mi 9 ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan teknik servisimiz, siz müşterileri için ayrıcalıklı hizmetler sunar. Servisimizde ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar tercih edebilir. Böylece değişim sonrasında ekran parlaklığı ve çözünürlüğü açısından herhangi bir farklılık yaşanmaz. Ayrıca telefon ekranlarınızın dokunmatik hassasiyeti ve hızında da performansı etkileyecek istenmedik durumlar meydana gelmez. Telefon servisimizde siz müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetler;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar
  • Değiştirilen parçalar için 6 ay parça ve işçilik garantisi
  • Müşterinin yanında ve gözü önünde ekran değişimi

şeklindedir. Siz de ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanmak için kırık, çatlak ya da çizik ekranlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve sizlere oldukça kısa bir süre içerisinde yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ekran değişimi yaptırmadan önce birtakım konular hakkında bilgi sahibi olmanız yararlı olur. Firmamızın özellikle tavsiye ettiği bu konular üzerinde daha dikkatli olmanız halinde cep telefonu ekranlarında benzer sorunlar ile karşı karşıya kalmazsınız. Şimdi, ekran değişimi öncesinde nelere dikkat edilmesi gerekir? Bunlara bakalım.

  • Ekran değişimlerinde kullanılan ekranların orijinale en yakın ekranlar olması önemlidir.
  • Her zaman ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimi yapılması gerekir.
  • Değişim hizmeti alınan teknik servis en az 6 ay parça ve işçilik garantisi vermelidir.
  • Ekran değişimi sonrasında yeni ekranın müşteri tarafından incelenmesine izin verilmelidir.
  • Ayrıca ekran değişimi öncesinde ya da değişim yapılırken bilgiler hiçbir şekilde silinmemelidir.

Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde Xiaomi Mi 9 ekran değişimi yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında sonuçlandırılır. Değişim sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve yeni ekran üzerinde yapılan testler bu süreye dahildir. Yalnızca servisimizin yoğun olduğu durumlarda ekran değişimi süresi değişiklikler gösterebilir.

Siz de ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçebilir ve oldukça uygun fiyat aralıkları ile kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Yorum Yap