1. Ana Sayfa
  2. Xiaomi

Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi mi 8 ekran değişimi konusunda hızlı ve kaliteli çözümleri ile öne çıkan firmamız, aynı zamanda uzman ve tecrübeli ekibi ile sizlere yardımcı olur. Telefon servisimizde ekran değişimi sonrasında ekran performansınız asla değişmez. Bunun yanında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde de yine aynı şekilde performans değişikliği yaşanmaz. Siz de firmamız ile ayrıcalıklı bir ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Kırık, çatlak ya da çizik ekranlı telefonlarınızı servisimize getirin ve sizlere ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar konusunda hızlı çözümler sunalım. Servisimiz siz müşterilerine;

  • Ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmeti sunar.
  • Bunun yanında ekran değişimleri 6 ay parça ve işçilik garantili olarak gerçekleştirilir.
  • Değişim sırasında yapılan tüm işlemler kayıt edilir.

Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirilir. Ekran değişiminde kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve değişim sonrası yapılan testlerden sonra telefonunuz teslim edilir. Bunun yanında ekran değişimi süresi servisimizde oluşan yoğunluğa bağlı olarak da değişiklik gösterebilir.

Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Xiaomi Mi 8 ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler hiçbir şekilde zarar görmez. Değişim sırasında yapılan işlemler tamamen görüntü birimi üzerinde gerçekleştirilir. Bu yüzden telefon belleği ile ilgili herhangi bir işlem yapılmaz ve böylece bilgileriniz silinmeden ekran değişimi yapılır.

Xiaomi mi 8 Ekran Değişimi Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ekran değişimi konusunda bilgili olmak ve bunun yanında telefon üzerinde nasıl ve ne tür işlemler gerçekleştirileceğini bilmek önemlidir. Bu aynı zamanda telefon kullanımı sırasında istenmedik sorunlarla karşı karşıya kalınmaması açısından da büyük bir önem arz eder. Peki, ekran değişimi yaptırmadan önce nelere dikkat etmek gerekir? Bunlara bakalım.

  • Değişim sırasında orijinale en yakın ekranlar kullanılmalıdır.
  • Telefonlarda ön cam değişimi değil, panelli değişim yapılmasına dikkat edilmelidir.
  • Hizmet alınan servis parça ve işçilik garantili çalışmalıdır.
  • Telefondaki bilgiler asla silinmemelidir.
  • Değişim sonrası yeni ekranı incelemenize izin verilmelidir.

 

Yorum Yap