1. Ana Sayfa
  2. Genel

Xiaomi Mi 8 Se Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 8 Se Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi mi 8 se telefonlarınızda kaliteli bir işçilik ve profesyonel çözümler için siz de sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan telefon servisimiz ile ekran değişimi yapabilirsiniz. Siz müşterileri için konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda son sistem ekipman ve donanımlar ile sizlere yardımcı olur. Xiaomi mi 8 se ekran değişimi sonrasında telefonlarınız eski haline geri döner ve ekranda hiçbir şekilde performans düşüşü yaşanmaz. Ayrıca ekran parlaklığı, dokunmatik hassasiyeti ve hızı da tıpkı eskisi gibi olur. Firmamız siz değerli müşterileri için ekran değişimlerinde;

  • Orijinale en yakın ekranlar için değişim yapar.
  • Ayrıca işlemler sırasında değiştirilen tüm parçalar için 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Değişim sırasında telefonlar üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Xiaomi mi 8 se Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi mi 8 se telefonlarınız ekran değişimi için gerekli koşulların oluşturulması ardından ekran sorunlarına çözüm getirilir. Servisimiz steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odası ile sizlere ekran değişimi hizmetleri sunar. Bunun yanında telefonlarınızda ön cam değişimi değil, panelli değişim hizmetleri sunulur. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızı siz de kontrol edebilir ve aynı zamanda bilgileriniz silinmeden telefon servisimiz ile profesyonel bir ekran değişimi hizmetine dahil olabilirsiniz.

Xiaomi mi 8 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Ekran değişimi hizmetlerinde telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Çünkü ekranlarda meydana gelen sorunlar tamamen görüntü birimi ile alakalıdır. Bu yüzden telefon belleğinde herhangi bir şekilde işlem yapılmaz ve bunun sonucunda da telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez.

Eğer siz de alanında uzman bir ekip ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa süre içerisinde gidermek istiyorsanız, ortalama 45 ila 60 dakika içerisinde ekran değişimi yapan servisimize sizleri de bekliyoruz. Telefon servisimiz siz değerli müşterilerine ekran değişimi hizmetlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile yardımcı olur.

Yorum Yap