1. Ana Sayfa
  2. Xiaomi
  3. Xiaomi Mi 8 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 8 Pro Ekran Değişimi

featured

Xiaomi Mi 8 Pro ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden siz de telefon servisimize gelin ve sizlere telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlarda yardımcı olalım. Sektörün önde gelen telefon servisleri arasında yer alan firmamız, Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde kalıcı ve pratik çözümleri ile öne çıkar. Ayrıca alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile ekran değişimi yapan firmamız, değişim hizmetlerinde her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunların yanı sıra siz değerli müşterileri için;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmeti verir.
  • Ayrıca değiştirilen parçalar için en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çalışır.
  • Ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler servisimizde kayıt altına alınır.

Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Ekran değişimi sonrasında verileriniz hiçbir şekilde silinmez. Çünkü değişim sırasında tüm işlemler cep telefonlarının görüntü birimi üzerinde yapılır ve telefon belleği ile ilgili herhangi bir işlem söz konusu değildir. Bu yüzden telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, rehber ya da uygulamalar silinmeden kalır.

Xiaomi Mi 8 Pro Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Ekranın yapıştırılması için kullanılan yapıştırıcı madde ve yeni ekranda yapılan testler ile 45 ila 60 dakika arasında ekran değişimleri gerçekleştirilmiş olur. Ancak servisimizde bazen yoğunluk olması halinde değişim süreleri değişebilmektedir.

Xiaomi Mi 8 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi 8 Pro ekran değişimleri teknik servisimizde uzman ve deneyimli bir ekip tarafından yapılır. Ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış bir ortamda gerçekleştirilir. Bu sayede işlemler sırasında herhangi bir problem meydana gelmez. Siz de kaliteli ve profesyonel çözümler için telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlarda bizi tercih edebilirsiniz. Hemen ekranı kırık, çatlak ya da çizik telefonlarınız ile servisimize gelin ve sizler de ekran problemlerinizden bir an önce kurtulun. Ayrıca ekran dokunmatiği arızalarında da sizlere yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz.

Yorum Yap

Yorum Yap