1. Ana Sayfa
  2. Genel

Xiaomi Mi 8 Lite Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Mi 8 Lite Ekran Değişimi Fiyatı
+ - 0

Xiaomi mi 8 lite telefonlarda ekran değişimi hizmetleri ile öne çıkan firmamız, bu konuda sektörün önde gelen teknik servisleri arasında yer alır. Firmamız, uzman ve deneyimli personelleri ile ekran değişimi hizmetleri verir ve bunun yanında son teknoloji ekipmanlar kullanarak değişim yapar. Xiaomi mi 8 lite ekran değişimi sonrasında telefonlarınız eski performansına geri döner. Ayrıca yeni ekran ile dokunmatik hızı ve hassasiyeti de yine aynı şekilde eski performansına geri döner ve sizlere kullanım sırasında kolaylık sunar. Teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için her zaman;

  • Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet sunulur.
  • Ekran tamiri sırasında değiştirilen tüm parçalar için de 6 ay parça ve işçilik garantisi verilir.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimlerinde yapılan tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi mi 8 lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi telefonların ekran değişimleri servisimizde oldukça profesyonel adımlar ile gerçekleştirilir. Bu nedenle siz de xiaomi mi 8 lite dokunmatik ekran bozulmalarında ya da ekran kırılması, çatlaması veya çizilmesi gibi sorunlarda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü teknik servisimizde steril ve statik elektrikten arındırılmış olan bir ortamda ekran değişimi yapılır. Değişim sonrasında yeni ekran birtakım testler ve kontrollerden geçirilir. Bunların ardından ekranda bir sorun olmadığı anlaşılırsa telefon sahibine teslim edilir ve ekranı bir de onun kontrol etmesi sağlanır.

Xiaomi mi 8 lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimleri servisimizde 45 ila 60 dakika arasında sürer. Değişim sırasında ekranın yapıştırılması için kullanılan maddenin tam olarak kuruması ve ekran üzerinde yapılan kontroller de bu süreye dahildir. Sadece servisimiz yoğun olması halinde bu süreç biraz daha uzayabilir.

Xiaomi mi 8 lite Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Servisimizde ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Değişim sırasında sadece görüntü birimi üzerinde değişiklik yapılır ve bu yüzden bilgilerinizin silinmesi neredeyse imkansızdır. Bilgi güvenliği konusunda her zaman için bize güvenebilir ve bizimle sorunsuz bir ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Yorum Yap