1. Ana Sayfa
  2. Xiaomi

Xiaomi Mi 8 Lite Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 8 Lite Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi mi 8 lite ekran değişimi için siz de hemen bizimle iletişime geçebilir ve alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyetinde herhangi bir performans değişikliği yaşanmaz. Bunun yanında ekran değişimlerinde telefonlarınızdaki bilgiler silinmez. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimleri 6 ay parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Değişim hizmetlerinde yapılan işlemler baştan sona kayıt altına alınır.

Xiaomi mi 8 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi mi 8 lite ekran değişimi teknik servisimiz bünyesinde oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Değişim sırasında ekranın daha iyi bir şekilde yapıştırılması için kullanılan madde ve değişim sonrası yapılan testler ile ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika içerisinde sonuçlanır. Servisimizde oluşan yoğunluğa bağlı olarak ekran değişimi süresinde de değişiklik yaşanması mümkündür. Ayrıca değişim sonrasında ekranların sizler tarafından da kontrol edilmesine izin verilir.

Xiaomi mi 8 lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi mi 8 lite telefonlarda ekran değişimleri her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış bir teknik servis odasında yapılır. Bu şekilde cihazınızın ekran değişimi sırasında herhangi bir sorun yaşanmaz ve bunun yanında ekran değişimlerinde her zaman uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Bunların yanı sıra firmamızda komple ekran değişimi yapılır ve telefon ekranlarında iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir.

Xiaomi mi 8 Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Ekran değişimi hizmetlerinde telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Çünkü değişim sırasında tamamen görüntü birimi üzerinde çalışılır. Yani telefon belleği ile alakalı bir durum olmaması nedeniyle telefonlarda yer alan fotoğraf, video, rehber, uygulama ve oyun gibi bilgiler asla zarar görmez. Bu konuda her zaman için teknik servisimize güvenebilir ve ekran değişimleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap