1. Ana Sayfa
  2. Xiaomi

Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Mi 5 Ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile ekran değişimi yapan firmamız, aynı zamanda değişim hizmetlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile ekran değişimleri yapılan firmamızda telefonlarınız kısa süre içerisinde eski haline geri döner. Aynı zamanda ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti ilk kullanımdaki haline gelir. Bunların yanı sıra firmamız ile ekran değişimlerinin oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirildiğini de söylemek doğru olur. Firmamız ekran değişimlerinde siz müşterilerine;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmetleri sunar.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi verir.
  • Tabi aynı zamanda ekran değişimi yapıldığı sırada gerçekleştirilen tüm işlemler kayıt altına alınır.

Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde yapılan ekran değişimlerinde telefonlarınızda yer alan bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü servisimiz ekran değişimleri sırasında sadece cep telefonlarınızın görüntü birimi üzerinde çalışır ve bu sayede telefondaki bilgileriniz asla silinmez. Bilgi güvenliği konusunda her zaman için bize güvenebilir ve ekran değişimleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Xiaomi Mi 5 Ekran değişimi teknik servisimiz ile oldukça hızlı ve kaliteden ödün vermeden bir şekilde yapılır. Ayrıca cihazınızın ekran değişimi sterilize edilmiş ve bunun yanında statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarımızda gerçekleştirilir. Telefonlarda ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılarak daha sonradan ortaya çıkabilecek sorunlar için de kalıcı çözümler getirilir. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında birtakım testler ve kontroller ile yeni ekranda herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir. Bu kontrol aynı zamanda sizler tarafından da yapılır.

Siz de ekran değişimlerinde uygun fiyat aralıkları ve bunun yanında kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekranı kırık, çizik ya da çatlak telefonlarınızı bize getirebilir ve bizimle kısa süre içerisinde etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yorum Yap