1. Ana Sayfa
  2. Xiaomi

Xiaomi Mi 10 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 10 Pro Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Mi 10 Pro ekran değişimi hizmetlerinde uzman ve deneyimli ekibi ile ekran sorunlarına kalıcı çözümler getiren telefon servisimiz, aynı zamanda komple ekran değişimi yapar. Yani servisimizde bir ekranı oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Bu şekilde ekran değişimi sonrasında sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran sorunları ile karşı karşıya kalınmasının önüne geçilmiş olur. Siz de Xiaomi Mi 10 Pro ekran değişiminde hızlı ve kaliteli çözümler için her zaman bize gelebilir ve servisimiz ile kısa süre içerisinde etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Pro Telefonlarda Ekran Değişimlerini Nasıl Yapıyoruz

Eğer siz de ekran değişimi hizmetlerinde hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, hemen bize gelin ve sizlere uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler sunalım. Xiaomi Mi 10 Pro ekran değişimi sırasında telefonlarınızda bulunan rehber, video, fotoğraf, oyunlar ve uygulamalar hiçbir şekilde silinmez ve bunun yanında telefonlar sıfırlanmadan işlem yapılır. Bu nedenle bilgi güvenliği konusunda her zaman için bize güvenebilir ve telefonlarınızı gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz. Telefon servisimizde siz müşterilerimiz için sunduğumuz ekran değişimi hizmetleri ise aşağıdaki gibidir;

  • Servisimiz Xiaomi telefonların ekran değişimlerini ortalama 30 ila 45 dakika arasında tamamlar.
  • Ekran değişimlerinde uzman ve deneyimli teknisyenler ile çalışma yapılır.
  • Firmamız siz müşterileri için 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunar.
  • Ekran değişimi sonrasında yeni ekran detaylı kontrollerden geçirilir ve herhangi bir sorun gözükmüyorsa telefon kullanıcıya teslim edilir.
  • Değişim hizmetlerinde daima son sistem ekipman ve donanımlar ile işlem yapılır.
  • Ayrıca telefon servisimiz her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmeti verir.
  • Servisimizde ekran değişimleri müşterilerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.
  • Bunların yanı sıra kargo gönderimi ve müşterinin kendi adresinde de ekran değişimi hizmetleri verdiğimizi söylemek isteriz.

Siz de ekran değişimi hizmetlerinde kaliteli bir işçilik arıyorsanız ve değişim sırasında herhangi bir problemle karşılaşmak istemiyorsanız, hemen servisimize uğrayabilir ve sizlere bir an önce yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap