1. Ana Sayfa
  2. Genel

Xiaomi Mi 10 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 10 Ekran Değişimi
+ - 0

Xiaomi Mi 10 ekran değişimi için sizler de bir an önce teknik servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman ekibimiz ile ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede ortadan kaldırın. Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile hizmet verilen firmamızda, tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından hiçbir kayıp yaşamaz. Servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim hizmetleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi esnasında ise telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Xiaomi Mi 10 ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere göndermeniz ve bunun ardından ekranlarınızda yaşadığınız sorunları gidermeniz mümkündür. Cep telefonlarınız servisimize ulaşmasının ardından en kısa süre içerisinde ekran sorunları giderilir ve sonrasında yine kargo aracılığı ile tarafınıza geri gönderilir. Bunların yanı sıra kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamıza aittir. Diğer yandan garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetlerini hızlı ve güvenilir kapsamında sizlere sunar. Telefon ekranlarınızdaki sorunlar için servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Değişimin ardından yeni ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için de ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Xiaomi Mi 10 Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Telefon servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri hızlı ve kaliteli çözümler ile gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimleri en uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Sektörü bünyesinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biri olarak sizler de Xiaomi telefonlarınızı bizlere getirebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için uygun fiyatlı bir çözüm bulabilirsiniz.

Xiaomi Mi 10 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde konusunda uzman ve tecrübeli bir kadro ile sizlere hizmet veren firmamız, aynı zamanda steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapar. Bunun yanında ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Değişim sonrasında ise telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın bellek birimi üzerinde herhangi bir çalışma yapmaz. Tam aksine sadece görüntü birimi üzerinde işlemler gerçekleştirilir. Bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de telefonlarınızda yer alan bilgiler konusunda hassas bir yapıya sahipseniz, ekran değişimlerinizi servisimize yaptırın ve istenmedik sorunlarla karşı karşıya kalmayın.

Xiaomi Mi 10 Garantili Ekran Değişimi

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için garanti kapsamında hizmet veren firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Garantili Xiaomi ekran değişimleri için sizler de bir an önce servisimiz ile iletişime geçebilir ve bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca firmamız, ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek sunar.

Xiaomi Mi 10 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Xiaomi ekran değişimleri için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun hemen ardından ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer herhangi bir sorun bulunmuyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Diğer yandan değişim sonrasında sizlerin de kendi ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Xiaomi Mi 10 Panelli Ekran Değişimi

Teknik servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Ayrıca panelli ekran değişimleri sonrasında daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Yorum Yap