1. Ana Sayfa
  2. Xiaomi
  3. Xiaomi Black Shark 2 Ekran Değişimi

Xiaomi Black Shark 2 Ekran Değişimi

featured

Xiaomi Black Shark 2 telefonların ekran değişimlerinde uzmanı deneyimli ekibi ile sizlere yardımcı olan firmamız, kırık, çatlak ve çizik ekranlı telefonlarınızda sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Servisimizde yapılan ekran değişimi sonrasında telefonlarınız eski haline geri döner ve bunun yanında ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyetinde hiçbir şekilde değişiklik olmaz. Bunun yanında ekranlarda bulunan touch id özelliği de eskisi gibi çalışmaya devam eder. Telefon servisimiz siz müşterilerine;

  • Orijinale yakın Xiaomi ekranlar ile değişim hizmeti sunar.
  • Ayrıca değişim sırasında işlem yapılan tüm parçalar için 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet verir.
  • Ekran değişimi sırasında telefon üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemler sizler

Xiaomi Black Shark 2 Ekran Değişimi Öncesi Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri öncesi her kullanıcının dikkat etmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Değişim sonrası ekran ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamamak ve bunun yanında kaliteli bir hizmet almak için bu önemli noktaların gözden kaçırılmaması gerekir. Şimdi, ekran değişimi öncesinde dikkat edilmesi gerekenleri daha yakından inceleyelim.

  • Xiaomi ekran tamiri sırasında kullanılan ekranlar her zaman orijinale en yakın ekranlar olmalıdır.
  • Bunun yanında parça ve işçilik konusunda garanti veren teknik servisler ile çalışmak önemlidir.
  • Bazı servisler sadece ön cam değişimi hizmeti verir. Ancak ekran değişimi sonrasında problem yaşamamak için panelli ekran değişimleri yapılması gerekir.
  • Ayrıca değişim hizmetleri sonrasında telefonlarda yer alan bilgiler silinmeden ekran tamiri yapılmalıdır.
  • Ekran değişiminin ardından her kullanıcı telefona yeni takılan ekranı kendisi kontrol edebilmelidir.

Xiaomi Black Shark 2 Ekran Değişimi Ne Kadar Zaman Alır?

Telefon servisimizde ekran değişimi hizmetleri oldukça kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Değişim sırasında kullanılan yapıştırıcı malzemenin kuruması ve test süreci ortalama 45 ila 60 arasında değişiklik gösterir. Ayrıca değişim süresi servisimizde oluşan yoğunluğa göre de belirli periyotlarda değişiklik gösterebilir.

Firmamız hem müşteri adresinde hem de kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimleri de yapar. Eğer siz de servisimize kadar gelemiyorsanız, sunduğumuz bu hizmetlerden faydalanarak ekran sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap