1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Van Ekran Değişimi

Van Ekran Değişimi
+ - 0

 

Van ekran değişimi sayesinde sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunun yanında teknik servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca değişimin ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Değişim hizmetleri her zaman parça ve işçilik garantili olarak gerçekleştirilir.
  • Tüm değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Değişim esnasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Van ekran değişimi aynı zamanda siz müşterileri için kargo gönderimi ile değişim hizmetleri sunar. Servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise bizzat firmamızca karşılanır. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de Van garantili ekran değişimi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Van

iPhone ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman bir ekip ile yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar iler yapılır. Bu şekilde ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Ayrıca değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Teknik servisimizde ekran değişimleri garantili olarak sizlere sunulur. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği gibi sorunları Van garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler ile ekran değişimleri yaptırabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de firmamızda ücretsiz destek hizmeti alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Van

Samsung telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, uzman bir ekibini yanı sıra son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ve tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra ekran değişimleri sonrasında yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Yapılan kontroller sonrasında herhangi bir sorun bulunmuyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Van

Xiaomi ekran değişimi ihtiyaçlarınızda sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman bir ekip ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında tüm değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları garantili ekran değişimi Van ile ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda karşılaştığınız sorunlar için de aynı şekilde teknik servisimizde ücretsiz destek almanız mümkündür.

Huawei Ekran Değişimi Van

Huawei ekran değişimlerinde sizlere hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler ile yardımcı olan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmeti sunar. Son teknoloji ekipmanlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Ekran değişimleri ise tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefonlarınızda yer alan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimi sonrasında ise ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

 

Yorum Yap