1. Ana Sayfa
  2. Blog

Üsküdar Telefon Tamiri Samsung iPhone

Üsküdar Telefon Tamiri Samsung iPhone
+ - 6

Her Marka Model Teknik Destek

Firmamız  tüm marka ve model akıllı telefonlarınızın ekran, cam değişimini, soket değişimi, anakart tamiri, renk değişimi, kasa değişimi, arka kasa değişimi, donma sorunu, kasma sorunu, açma tuşu sorunu, yazılımsal sorunlar gibi cihazınızın tüm arızalarını garantili olarak yapmaktayız.

Ekran ve cam değişiminde dikkat etmeniz gereken nokta şunlardır
1- Telefonunuzu açtığınızda hiç görüntü yok ise   ekran değişimi yapmanız gerekmektedir.
2- Telefonu açtığınızda ekran görüntüsü var ve dokunmatik çalışıyor ise sadece ön cam değişimi yapmanız gerekecektir.

Tüm telefon markalarının tamir ve servis hizmetlerimiz garanti kapsamındadır. Servis işlemlerimiz mağazamıza gelirseniz telefonunuzun arızasına ve modeline göre  30 ile 60 dakikada arızalı cihazınızı onarıp size teslim ediyoruz. İstanbul içinde ikamet ediyorsunuz fakat işlerinizden dolayı gelemiyorsanız veya şehirdışında ikamet ediyorsanız, size en yakın anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına arızalı telefonunuzu teslim edin bize ulaştığında aynı gün tamir edip size geri gönderelim. (kargonun içine irtibat numaranızı ve telefonunuzun arızasınıda belirtirseniz işlemleriniz daha hızlı ve çabuk gerçekleşmesi için bize yardımcı olmuş olursunuz)

Ekran değişimlerinde ve diğer tüm teknik onarımlardan memnun kalmazsanız sorgusuz sualsiz parça değişimi veya ücret iadesini yapıyoruz. Yaptığımız her işten memnun kalmanız için elimizden gelen herşeyi fazlasıyla yapıyoruz siz değerli müşterilerimiz için.

Teknik Servis Ücretlerini Mağazamıza Gelen Müşteriler Nakit,Kredi Kartı İle Yapabilir. Ancak İstanbul’da İkamet Etmiyorsunuz Veya Gelecek Vakti Olmayanlar Kargo İle Gönderim Yaptıklarında Eft,Havale veya Anlaşmalı Olduğumuz Bankaların Atm’lerinden yapabilirler.

Samsung cam değişimi

Kesinlikle Samsung  ön cam değişimi yapmıyoruz ekran +cam +çerçeve+ panel olarak komple  değiştiriyoruz. Nedeni ise Samsung kırık ön cam değişimi sökümü aşaması yüksek ısı kullanılmadan cam değişimi yapılmamaktadır.

Isıya maruz bırakılan Samsung iç ekran daha sonra piksel hatası meydana gelir yapıştırılan ön cam ise belirli bir zaman kullanılan sonra sıvı yapıştırıcı hem telefonun hem de ekranın içine akıp telefonunuza  zarar verir.

Samsung ekran değişimi,Samsung ekran tamiri,Samsung ekran nerde değiştirebilirim,Samsung ekran değişimive tamiri,kadiköy Samsung ekran değişimi,Samsung ekran değişimi kadıköy,en hızlı Samsung ekran değişimi,Samsung ekran kırıldı,Samsung ekran fiyatı,Samsung ekran değişim fiyatı, Samsung ekran değişimi ne kadar 

İphone cam değişimi

Kesinlikle İphone  ön cam değişimi yapmıyoruz ekran +cam +çerçeve+ panel olarak komple  değiştiriyoruz. Nedeni ise İphone kırık ön cam değişimi sökümü aşaması yüksek ısı kullanılmadan cam değişimi yapılmamaktadır.

Isıya maruz bırakılan İphone iç ekran daha sonra piksel hatası meydana gelir yapıştırılan ön cam ise belirli bir zaman kullanılan sonra sıvı yapıştırıcı hem telefonun hem de ekranın içine akıp telefonunuza  zarar verir.

İphone ekran değişimi,İphone ekran tamiri,İphone ekran nerde değiştirebilirim,İphone ekran değişimive tamiri,kadiköy İphone ekran değişimi,İphone ekran değişimi kadıköy,en hızlı İphone ekran değişimi,İphone ekran kırıldı,İphone ekran fiyatı,İphone ekran değişim fiyatı, İphone ekran değişimi ne kadar 

Teknik Servis Garanti Geçerlilik Şartımız Kullanıcı Hatasına Geçerli Değildir.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (6)

Popüler Yorumlar
  1. Çoğu telefoncuya gittim böyle hizmet bir yerde yok göz önünde yapan ilk firma.

  2. Vallahi en çok biz yoruluyoruz, zor geçiniyoruz, asıl ev hanımlarına %10 indirim lazım abi.

Yapılan Yorumlar
  1. Lenovo Vibe P1m Ekran Fiyatı Uygun Mu Acaba ?

  2. ben bahşen iki sene önce gelmişim iphone 6s plus ekran değişimi fiyatınız ne kadar şu an ?

  3. Çoğu telefoncuya gittim böyle hizmet bir yerde yok göz önünde yapan ilk firma.

  4. Telefonumu tamire getiricem de, ekran koruyucu hediye edecek misiniz? :)))

  5. Vallahi en çok biz yoruluyoruz, zor geçiniyoruz, asıl ev hanımlarına %10 indirim lazım abi.

  6. Huawei mate 10 lite ekran kasa değişimi ne kadar bir de p20 pro ekran değişimi fiyatını soracaktım ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.