1. Ana Sayfa
  2. Blog

Telefonun Şarjı Kendi Kendine Bitiyor

Telefonun Şarjı Kendi Kendine Bitiyor
+ - 0

Telefonun şarjı kendi kendine bitiyor ve ortaya çıkan sorunun çözümü konusunda çeşitli çözüm yolları arıyorsanız, sizlere bu konuda yardımcı olmak isteriz. Akıllı telefonlarda çok fazla görülen bu sorun zamanla istenmedik durumların ön plana çıkmasına neden olur. Hatta telefonun şarjı kullanmadan bitiyor şeklinde kullanıcılar yaşadıkları sorunu net bir şekilde ifade eder. Bu şekilde ise çeşitli sosyal platformlarda ve forum sitelerinde karşı karşıya kaldıkları bu soruna çözüm arama yoluna giderler. Telefonlarda ortaya çıkan şarj sorunları için yazılım ve donanım kaynaklı nedenlerden şüphelenmek doğru olur. Yani sorunun çözümünde her iki kategoride de değerlendirme yapılması gerekir. Böylece soruna ısa süre içerisinde hızlı ve etkili çözümler bulmak ve telefonu sorunsuz bir hale getirmek mümkün olur.

Telefonun şarjı kendi kendine bitiyor ise öncelikle arka planda çalışan uygulamalara bir son verilmesi gerekir. Bunun nedeni arka planda çalışan uygulamaların belirli bir oranda şarj tüketimi yapmasıdır. Bu durumda ise telefonun şarjı kendiliğinden azalıyor gibi sorunlar ortadan kalkabilir. Eğer telefon şarjınızın birden bire bitmesini istemiyorsanız, ilk olarak arka planda çalışan uygulamaları kapatın ve bunun ardından tekrar bir denem yaparak şarjın ne kadar gittiğini kontrol edin. Bu yaşadığınız sorun konusunda sizlere çözün sunabilir ve telefon şarjınızın eski haline gelmesine yardımcı olabilir. Ancak tabi sadece bu sorun üzerinde takılı kalmamak gerekir. Çünkü yaşanan dorunun farklı nedenleri de olması her zaman için muhtemeldir.

Telefonun Şarjı Birden Bitiyor Neden Olabilir?

Akıllı telefonlarda ortaya çıkan şarj problemleri bazen yeni telefonlarda da kendisini gösterebilir. Hatta kullanıcıların yeni telefonun şarjı kendi kendine bitiyor gibi şikayetler ile gündeme geldiğini ve bu soruna çözüm aradıklarını belirtmek mümkündür. Tabi yeni de olsa eski de olsa telefonların şarjlarının kendi kendine bitmesinin birtakım nedenleri vardır. Bu yüzden öncelikle sorunun nedenlerini öğrenek ve bunun ardından çözüm üretmeye çalışmak gerekir. Peki, telefonlarda şarjın kendi kendine bitmesinin nedenleri neler olabilir? daha yakından bakalım.

  • Telefonlarda şarjın aniden bitmesi ya da bir anda düşüş göstermesi arka planda çalışan uygulamalar nedeniyle meydana gelebilir.
  • Ayrıca Bluetooth bağlantısının açık olması da şarjın kendi kendine bitmesine neden olur.
  • Telefonlarında sürekli açık kalan ya da kalmak zorunda olan Wi-Fi bağlantısının da şarjı bitirdiğini ve hatta bazen hızlı bir şekilde azalttığını söylemek mümkündür.
  • Akıllı telefonların ani sıcaklık değişimleri ile karşı karşıya kalması da yine şarjın kendi kendine bitme nedenleri arasında yer alır.
  • Tüm bunların yanında batarya problemleri ya da pil ömrünün bitmiş olması şarj sorunlarını ortaya çıkarır. Genelde batarya değişimi ile kalıcı sonuçlar elde edilen bu sorunlar uzman teknisyenler eşliğinde yapılır. Batarya değişimlerinin alnında uzman kişiler tarafından yapılması önemli bir konumda yer alır.

Samsung Batarya Değişimi İçin Tıklayın —–> Samsung Batarya Değişimi

iPhone Batarya Değişimi İçin Tıklayın —–> iPhone Batarya Değişimi

Diğer Batarya Değişimi Videoları İçin Hemen Bizi Arayın Garantili Batarya Değişimlerimizi Sizlere Anlatalım.

 0 216 338 3772

0552 356 7272

0532 414 8290

Telefonun Şarjı Kendi Kendine Bitiyor Sorunu ve Garanti Süreci

Akıllı telefonlarda şarjın hızlı bir şekilde bitmesi için garanti süreci kullanıcı hatası ile yakından alakalıdır. Eğer şarj sorunu kullanıcıdan kaynaklı bir hata ile meydana geldiyse garantili tamir ve onarım hizmeti alınması pek de mümkün olmaz. Ancak bunun tam tersi olarak eğer kullanıcı hatası yoksa telefon garanti kapsamında tamir edilir ve tamir ücreti alınmaz. Yani garanti kapsamına girmek için ortaya çıkan sorunun kullanıcı kaynaklı olmaması gerekir.

Telefonun Şarjı Kendi Kendine Bitiyor Sorunu İçin Kalıcı Çözümler

Telefonlarda sıkça görülen şarj sorunlarında hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, profesyonel ve kaliteli hizmetlerin en doğru adresidir. Bünyesinde yer alan uzman teknisyenler ile sizlere hizmet veren firmamız sayesinde kısa süre içerisinde karşılaştığınız bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Şarj sorunlarında kalıcı çözümler üreten telefon servisimiz ile siz de batarya değişimine kadar kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Parça ve işçilik garantili hizmetleri ile sektörde önemli bir konumda yer alan firmamız, aynı zamanda tüm çalışmalarında sizleri düşünerek hareket eder. Uygun fiyat garantisi ve kaliteli hizmetleri ile telefon tamir ve onarımı için siz de bizi tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve bunun ardından yaşadığınız sorunu bize bildirmektir. Uzman teknisyenlerimiz ile en kısa sürede sizlere yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.

Yorum Yap