1. Ana Sayfa
  2. Blog

Telefonun İç Ekranı Nasıl Kırılır

Telefonun İç Ekranı Nasıl Kırılır
+ - 0

Telefonun iç ekranı nasıl kırılır şeklinde yapılan araştırmalar, genellikle bu sorunun olmasının ardından yapılmaktadır. Birçok kişi telefonlarının iç ekranları kırıldığında kendi hatalarını görmek adına bu araştırmaları gerçekleştirmektedir. Ekranın herhangi bir katmanında yaşanan kırılmaların büyük bir kısmı telefonların düşürülmesinden kaynaklanmaktadır.

Bunun yanı sıra arka cepte taşınan telefonlara, oturulduğu sırada yüksek seviyede baskı uygulanması da iç ekran kırılmasına sebep olabilmektedir. Ayrıca kullanıcıların telefonların bataryaları ısınmışken elleri ile uygulayacakları baskı dahi iç ekranların kırılmasına sebep olabilmektedir. Telefonların şarjda çok uzun süre bırakılması sonrasında şişen bataryalar ekrana baskı uygulamaya başlayacaktır. Bu durum da iç ekran kırılması durumu gerçekleşebilmektedir.

Telefonun İç Ekranı Kırılması Nasıl Önlenir?

Telefonun iç ekranı nasıl kırılır sorusunu soran kişiler, telefonlarında bir daha bu sorunun gerçekleşmemesi için belirli önlemlerin alınmasının gerektiğini de öğrenmişlerdir. İç ekranlarda kırılma problemlerinin tekrarlanmamasını isteyen kişilerin;

  • Ekran koruyucular ile gelen hasarın biraz olsun emilmesini sağlaması;
  • Koruyucu kılıflar ile yere düştüğündeki hasarı azaltması;
  • Telefonlarını çok uzun süre şarjda tutmayı bırakması;
  • Telefonlarını arka ceplerinde taşımaması;
  • Oyun oynarken telefona çok baskı uygulamaması gerekmektedir.

Kullanıcılar bu önlemleri almazlarsa sürekli olarak ekranlarında kırılma problemleri ortaya çıkabilmektedir. Firmamız, bu hizmeti sizlere en iyi fiyata sunabilmektedir. Ancak ekran takımı tamamen değiştiği için firmamızın gerçekleştirdiği indirimlere rağmen fiyatlar üst seviyede olabilmektedir. Bu sebeple de kullanıcıların kırılmalar yaşanmadan önce önlemlerini alması ve korunması önemli olmaktadır.

Ekran Kırılmasında Yapılan Parça Değişimlerinde %10 İndirim İmkânı

İç ekranda yaşanan kırılmalar sonrasında telefonlar firmamız ulaştırıldığında hemen onarım işlemlerine başlanmaktadır. Telefonların ekran kısmı çıkartılırken burada oluşan hasar incelenmeye başlanır. Genelde bu sürecin sonrasında ekranların değiştirilmesine karar verilmektedir.

Bu aşamada ekranların fiyat olarak pahalı olduğunu bilen firmamız emeklilere ve öğrencilere bu ekranları %10 indirim ile sunmaktadır. Firmamız ile iletişime geçen kişiler, alacakları bu indirim sayesinde ekranlarını rahatlıkla yenileyebilmektedir. Bunun yanı sıra firmamız son derece uygun ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. İç ekranlarında kırıklar oluşan kişilerin hemen bizlerle iletişime geçmeleri bu kusursuz hizmeti almaları için yeterli olmaktadır.

Yorum Yap