1. Ana Sayfa
  2. Blog

Telefonum Yere Düştü Ekranda Çizgiler Oluştu

Telefonum Yere Düştü Ekranda Çizgiler Oluştu
+ - 1

Telefonum yere düştü ekranda çizgiler oluştu tarzında bir problemi olan kişilerin sakin kalarak firmamıza müracaat etmeleri gerekmektedir. Telefonlarında oluşan bazı sorunları kendi imkânlarıyla çözme şansı bulunan kişilerin, bu sorun ile baş etmesi çok da mümkün olmamaktadır. Yere düşen telefonların ekranları, aldıkları ani darbeler sebebiyle bu tepkiyi verebilmektedir.

Genel olarak telefonun ekran kısmı ile bağlantılı olan parçalarında yaşanan problemler sebebiyle bu sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlardan kurtulmak için bu parçaların onarılması ya da değiştirilmesi gerekmektedir. Bu işlemleri kullanıcılar gerçekleştiremeyeceğinden firmamız ile iletişime geçmeleri alacakları en doğru karar olacaktır. Firmamıza getirilen telefonlar ile ilgilenmeye başlayan ekiplerimiz kısa süre içerisinde bu sorunu çözebilmektedir.

Telefon Yere Düştüğünde Oluşan Çizgileri Nasıl Onarıyoruz?

Telefonum yere düştü ekranda çizgiler oluştu diyerek bizlere ulaşan kişilerin telefonları üzerinde hemen onarım işlemlerine başlanmaktadır. Birçok telefon firmasında sıra bekleyen telefonlar, firmamızın onarım merkezinde direkt olarak işleme alınmaktadır. Telefonlarını düşürdükleri için ekranlarında çizgi oluşumu gerçekleşen telefonların tamiri için yapılması gereken işlemler bellidir. Bu sebeple de kısa süre içerisinde işlemler tamamlanmaktadır.

  • Ekrana aktarılan görüntüde sorun yaşanmasına sebep olan parçalar belirlenmektedir.
  • Bu parçaların performanslarının analizi yapılırken geri döndürülebilir olup olmadıkları irdelenmektedir.
  • Parçaların gösterdikleri performans yerindeyse bu parçalar onarılarak telefonlara geri takılmaktadır.
  • İstenen performansı göstermeyen parçalar için müşteri onayı alınarak değiştirme işlemi uygulanır.
  • Ekran performansı istenen düzeye gelen telefonlar, kısa süre içerisinde sahiplerine teslim edilmektedir.

Ekranlarda Oluşan Çiziklerde Orijinale Yakın Parçalar İle Değişim

Uzun süredir akıllı telefon kullanan kişiler, ekranlara yaşanan arızaların çok yüksek fiyatlara tamir edilebildiğini bilmektedir. Bunun yegâne sebebi de ekranlarda kullanılan malzemelerin her zaman çok yüksek fiyatlara satılmasıdır.

Müşterilerini bu sorundan kurtarmak isteyen firmamız, orijinale en yakın olan ürünleri kullanarak maliyetleri düşürmektedir. Bu malzemeler, kalite olarak son derece iyi düzeyde olduğu için ekranlarda ortaya çıkan görüntülerde herhangi bir sorun olmamaktadır. Bunun yanı sıra ekranların maliyetleri çok daha düşük seviyede olmaktadır. Ekranlarda ortaya çizgilerin oluşması durumunda onarım işlemleri firmamız tarafından kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Herkese önerdim başarılı bir yer. Orijinal olmayan aksana orijinal demiyorlar bir kere yalan yok aldatma yok tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.