1. Ana Sayfa
  2. Blog

Telefonum Kapandı Açılmıyor Şarj Olmuyor Samsung

Telefonum Kapandı Açılmıyor Şarj Olmuyor Samsung
+ - 1

Samsung telefonlarda pek çok kullanıcının belirli zamanlarda yaşadığı problemlerden biri de telefonun aniden kapanarak tekrar açılmaması ve şarj almamasıdır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalan kullanıcıların sosyal ağ ve çeşitli forumlarda samsung telefon açılmıyor şarj olmuyor şeklinde başlıklar ile yaşadıkları sorunu dile getirdikleri görülür. Hatta bu platformlarda kullanıcıların telefonlardan ümidi kestiklerine dahi tanık olmak mümkündür.

Telefonum kapandı açılmıyor şarj olmuyor Samsung model telefonlarda neredeyse kronik bir sorun haline gelmiştir. Birçok kullanıcının karşı karşıya kaldığı bu durum, gün içerisinde aniden belirmekte ve kullanıcıların telefonsuz kalmalarına enden olmaktadır. Peki, böyle bir durumda neler yapılabilir ve açılmayan samsung telefon tekrar nasıl açılabilir? daha yakından göz atalım.

Telefon Hiç Açılmıyor Android Cihazlarda Çözümü

Samsung akıllı telefon modellerinde bazen birden kapanma ve sonrasında açılmama gibi sorunlar baş gösterir. Bunun yanında bir de şarj almama gibi sıkıntılar ortaya çıkar ve sonrasında telefon neredeyse ulaşılamayacak bir boyuta gelir. Yaşan bu tür sorunlarda birtakım çözüm yöntemleri denenir ve buna göre telefon açılmaya çalışır. Bu çözüm yöntemleri ise aşağıdaki gibidir;

  • Öncelikle güç düğmesi üzerinden telefonun yeniden başlatılmasına çalışılır. 5 ya da 7 saniye kadar güç düğmesine basılı tutularak telefonun yeniden başlat moduna geçmesi gerekir. Ancak hala bu ekran gelmiyorsa 30 saniye kadar basılı tutulur ve bu şekilde telefonun kendisini yeniden başlatması beklenir.
  • Telefonun şarj olması için orijinal şarj kablosu ve şarj cihazı takılması da tekrar açılmasında önemli bir uygulamadır. Bu nedenle telefonla beraber gelen şarj kablosu ve cihazı kullanılmalıdır.
  • Telefonun şarj girişinde toz ya da kir varsa temizlenmelidir.
  • Telefon tepki vermiyor ise en az 30 dakika kadar şarj cihazına bağlı kalmalıdır.

Yukarıda yer alan çözüm yollarını denediyseniz ve hiçbir şekilde telefonunuzu açmayı başaramadıysanız, sizleri telefon arızalarının bakım ve tamirinde önemli bir yere sahip olan firmamıza bekliyoruz. Firmamız en bilindik sorunlardan biri olan telefon hiç açılmıyor android cihazlarda gibi problemler için sektörün en doğru adresidir.

  • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

 

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Öğrenciye indirim derken üniversite öğrencisine de indirim yapıyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.