1. Ana Sayfa
 2. Blog

Telefondan Önemli Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?

Telefondan Önemli Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?
+ - 1

Telefondan Önemli Dosyalar Nasıl Geri Getirilir; Günümüzde en çok merak edilen ve aynı zamanda kullanıcıların zaman zaman uğraş verdiği konulardan biri telefonlarda silinen dosyaları geri getirme olarak karşımıza çıkar. Akıllı telefon kullanıcılarının bu konuda yeri geldiğinde ciddi sorunlar yaşadığını ve önemli bir dosyayı silmesi halinde geri getirmek için büyük çabalar gösterdiğini söylemek mümkündür. Tabi silinen ve önemli dosyaları geri getirmek sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Bu konuda biraz çaba sarf etmekte ve belirli kriterlere özen göstermekte fayda vardır.

Telefondan Silinen Dosyaları Geri Getirmek İçin Ne Yapılabilir?

Telefondan önemli dosyalar nasıl geri getirilir? Sorusuna cevap vereceğimiz bu yazımızda siz de telefonunuzdan sildiğiniz ve sizin için önemli olan dosyaları kurtarabilir ve yaşadığınız bu sorunu kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Yapmanız gereken sizlere sunacağımız yöntemdeki adımları sırayla uygulamak ve bunun ardından telefonunuzda sildiğiniz dosyaları kolayca geri getirmektir. Şimdi, telefonda silinen dosyaları geri getirmek için yapılması gerekenlere daha yakından bakalım.

 • Bilgisayarınıza 7 Data Recovery programını indirin ve kurun.
 • Programı kurduktan sonra hemen açmayın.
 • Programı açmadan telefonunuzda “Ayarlar” bölümüne girin ve buradan “Geliştirici seçenekleri” sekmesine tıklayarak “USB Hata Ayıklama Modu”nu aktif yapın.
 • Telefonunuzda hata ayıklama modunu aktif hale geldikten sonra 7 Data Recovery programını açın.
 • Programı açtıktan sonra açılan ekranda telefonunuz için uygun olan kurtarma seçeneğini tıklayın.
 • Uygun seçimi yaptıktan sonra bilgisayarda telefonunuzun sürücüsüne ait olan bir ekran açılır.
 • Burada sürücü seçimi yapılmasının ardından bilgisayarda kurtarılmak istenen klasörler detaylı bir şekilde listelenir.
 • En son basamakta gerekli alanın seçilmesi ile kurtarma işlemi başlatılır.

Telefondan Önemli Dosyaları Geri Getirme Hizmetleri ile Yanınızdayız!

Eğer telefonlarınızda önemli belgeleri ya da dosyaları sildiyseniz ve kurtarma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, sizlere bu konuda yardımcı olabilir ve profesyonel çözümler sunabiliriz. Firmamız alanında uzman ekibi ve son sistem ekipmanları ile telefondan silinen fotoğrafları geri getirme konusunda önemli işler başarmakta ve bu konuda sizlere her zaman için yardımcı olmaktadır. Hemen bizimle iletişime geçin ve siz de telefonda sildiğiniz önemli dosyalara en kısa sürede ulaşın.

 • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

 

 

 

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. Siz başardıkça müşteri olarak biz de seviniyoruz, böyle devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.