1. Ana Sayfa
  2. Blog

Telefona Su Kaçtı Ne Yapmalıyım?

Telefona Su Kaçtı Ne Yapmalıyım?
+ - 0

Telefona su kaçtı ne yapmalıyım diye endişelenen kişilerin yapmaları gereken ilk adım basit bir şekilde telefonları kurulamak olacaktır. Telefonları ilk eline aldıkları anda hemen kapatmaları gerekmektedir. Telefonlar kapatıldıktan sonra bezler ile birlikte rahatlıkla telefonlar kurutulabilmektedir. Bu aşamada telefonun ne kadar hasar aldığını görmek için telefonlar açılırsa büyük problemler ortaya çıkabilir.

Bu sebeple de kullanıcıların kurulama işleminden sonra bizlere ulaşarak onarım hizmeti alması gerekmektedir. Eğer kullanıcılar telefonlarında herhangi bir hasar olmamasına rağmen bizlere ürünlerini getirirlerse firmamız hiçbir ücret almamaktadır. Firmamız tarafından sunulan hizmet çerçevesinde ürünler, kullanıcıların yanında onarılmaktadır. Bu sebeple de telefonlarında herhangi bir sorunun olup olmadığı rahatlıkla görülebilmektedir.

Telefona Su Kaçtığında Onarım Aşamaları Nasıl Gerçekleşir?

Telefona su kaçtı ne yapmalıyım diyerek bizlere ulaşan kişilerin telefonları hemen kurtarılmak üzere onarım noktalarına alınmaktadır. Onarım için özel olarak tasarlanan kısımlarda telefon üzerinde gerekli tüm işlemler kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir. Onarım merkezlerimize gelen telefonlar üzerinde;

  • Parçalarının sökülmesi,
  • Özel cihazlar ile tek tek kurutulması,
  • Nemin ortadan kaldırılması için özel ilaç ve jellerin kullanımı,
  • Parçaların tekrar yerlerine oturtulması,
  • Telefonların tüm aksamlarının kontrol edilmesi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bu işlemler, çok uzun olmamasına karşın zaman almaktadır. Bu sebeple de kullanıcılarımız sabırlı bir şekilde beklemesi gerekmektedir. Telefonların tüm aksamlarının doğru bir şekilde çalıştığı görüldükten sonra telefonlar kullanıcılara teslim edilir. Telefonları, su kaçma probleminden önceki halin gelmiş bir şekilde olacaktır.

Orijinale En Yakın Parça Kullanımı

Telefonlarda yaşanan her problemde olduğu gibi su kaçma problemlerinde de parça değişimine ihtiyaç duyulabilmektedir. Üreticilerin servisine götürmek yerine bizlerle iletişime geçen kişiler, orijinal parçalara en yakın özelliklere sahip ürünleri satın almış olacaklardır. Bazı durumlarda üreticileri dahi aynı olan bu parçalar ile çok kaliteli onarım işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Bu işlemlerde orijinal ürünlere alternatif ve kaliteli olan ürünler kullanılırken talep edilecek ücretlerde de çok büyük bir düşüş yaşanacaktır. Telefonlarına su kaçması sebebiyle artık kullanamayacaklarını düşünen kişiler, firmamız tarafından alacakları hizmetler ile birlikte bu dertten kurtulacaklardır.

 

Yorum Yap