1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Telefon Ekranının Kırılmaması İçin Önlemler

Telefon Ekranının Kırılmaması İçin Önlemler

featured

Telefon ekranının kırılmaması için önlemler almak isteyen kişiler, alışverişlerini yaptıkları anda araştırmalarına başlamaktadır. Telefon ekranlarının kırılmaması için alınan önlemlerin bir kısmı insanlar tarafından bilinse de bir kısmı hakkında çoğu kullanıcının bilgisi olmamaktadır. Bu sebeple de olabildiğince bilinçli bir şekilde hareket etmek en doğru karar olacaktır. Ekranlarının kırılmasını önlemek isteyen kişilerin;

  • Telefonlarında koruyucu camları kullanmaya,
  • Darbeyi emici kılıflar takmaya,
  • Güneşe çok fazla maruz kalmasını engellemeye,
  • Çok fazla soğuk olan alanlarda bırakmamaya,
  • Bataryalarının şişmesine sebep olacak olan durumlardan uzak durmaya dikkat etmesi gerekmektedir.

Bu hamleler başarılı bir şekilde atıldığında telefonlarını korumuş olan kişiler, ekran kırılma problemlerini de yaşamayacaklardır.

Telefon Ekranı Kırıldığında Nasıl Tamir Edilir?

Telefon ekranının kırılmaması için önlemler alma konusunda bilgisi olan ancak birkaç günlük bunu erteleyen kişiler, bunun karşılığını çok kötü bir şekilde alabilmektedir. Birkaç günlük telefonlar korumada olmadığında dahi ekranlar rahatlıkla kırılabilir. Bu durumda firmamız ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Kırılmış olan ekranların değiştirilmeden onarılması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Bu sebeple de firmamızın çalışanları ne seviyede bir değişime ihtiyaç duyulduğunu incelemektedir. Alt kısımda yer alan dokunmatik alan ve iç ekranın değişmesinin gerekli olup olmadığına bakılmaktadır. Bazı telefonlarda bu kademelerin tamamı takım halinde sökülüp takıldığından alt kademelerin araştırılmasında herhangi bir mantık olmamaktadır. Bu tarzda bir telefon ise direkt olarak çalışanlarımız ekranların değişimi için çalışmalara başlamaktadır.

İndirimli Ekran Değiştirme Hizmeti

Firmamız, İstanbul’da telefonların onarımı ve parça değişimi işlemlerinde en seçkin firmalar arasında yer almaktadır. Bu sebeple de sürekli olarak ekranların değişimi için yeni müşterilerimiz bizlere talepte bulunmaktadır. Firmamız tarafından sunulan kırılan ekranların değiştirilmesi hizmetlerinde firmamız büyük indirimler sağlamaktadır.

Çok sayıda kişinin firmamızı tercih etmesindeki etmenlerden birisi de budur. Firmamızdan onarım hizmetlerini almaya karar veren emekliler ve öğrenciler ek olarak %10 indirim daha kazanabilmektedir. Özellikle ekran değişikliği gibi maliyetli işlemlerde %10 indirim çok büyük farklar yaratabilmektedir. Firmamıza gelen müşterilerimiz kısa süre içerisinde ekranlarını değiştirebilirken çok uygun fiyatlar ile işlemlerini tamamlayabilmektedir.

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap