1. Ana Sayfa
  2. Genel

Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?
+ - 0

Telefon ekran değişimi ne kadar sürer? Sorusuna cevap arayacağımız ve bunun yanında ekran değişimi konusunda bilgi vereceğimiz bu yazımızda sizler de pek çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Akıllı telefon ekranlarında en çok karşılaşılan sorunlardan biri olan ekran kırılmaları ya da çatlamaları, kullanıcıların sıkıntılı anlar yaşamasına enden olur. Böyle bir durumda ise genelde ekran değişimi ile sorunlar çözüme ulaştırılır. Tabi ekran değişiminde merak edilen konulardan biri de ekran değişiminin ne kadar sürdüğü olmaktadır. Çünkü ekranı kırılan telefon kaç günde yapılır? sorusu her kullanıcı için büyük bir önem taşır. Genelde telefon ekranlarında sorun yaşayan kullanıcılar, bir an önce ekran değişimlerini yaptırarak telefonlarını kullanmaya başlamak ister.

Telefon ekran değişimi ne kadar sürer? Merak ediyorsanız, sizlere öncelikle ekranların tedarik süreci konusunda birtakım bilgiler vermek isteriz. Ekran değişiminde yeni ekranın değişimi yapacak firmanın erlinde bulunması sürecin kısalması adına önemli bir husustur. Böyle bir durumda ise ekran değişimi kaç saat sürer? Sorusunun akıllara geldiğini söylemek yanlış olmaz. Eğer değişimi yapılacak olan telefon için firmanın stoklarında yeni ekran varsa ekran değişimi yaklaşık olarak 20 dakika içerisinde halledilebilir. Bunun yanında yoğunluk olması durumunda ise değişimin 2 saate kadar çıkması da muhtemeldir.

Telefon Ekran Değişimi Nasıl Olur?

Ekran değişimi hizmetleri genelde telefonların ekranlarında yaşanan kırılma, çatlama ya da dokunmatik panel arızası sonucunda devreye girer. Bu hizmet ile ekran sorunlarını ortadan kaldırmak ve telefonu eski haline getirmek mümkün olur. Peki, genel olarak bir ekran değişimi nasıl olur? gelin daha yakından göz atalım.

  • Bir akıllı telefonda ekran değişimi için gerekli olan süre ortalama 20 dakikadır. Sadece serviste yoğunluk olması durumunda 2 saat kadar zaman alabilir. Genelde ekran değişimleri hızlı ve sorunsuz olarak gerçekleştirilen hizmetlerden biridir.
  • Ayrıca ekran değişimlerinde çoğu zaman orijinal ve orijinale yakın ekran alternatifleri yer alır. Müşteriler bunlardan istediği birini seçmekte özgürdür.
  • Parça ve işçilik garantisi de yine ekran değişimlerinde öne çıkan ayrıcalıklı hizmetlerden biridir. Bu şekilde firmalar belirli bir süre kadar hem verdiği hizmete hem de müşterisine güvence vermiş olur.
  • Konusunda uzman ve deneyimli personeller ile yapılan ekran değişimi, işlemler sırasında telefonun diğer donanımlarına zarar verilmemesi adına önemli bir husustur.
  • Diğer yandan hızlı ve güvenilir bir hizmet ekran değişimlerinde tercih edilen çözümler arasında yer alır.
  • Erkan değişimi sırasında telefonlara hiçbir şekilde format atılmaz ve telefonlar sıfırlanmaz. Telefon içerisinde bulunan tüm bilgiler her zaman için güvendedir.
  • Ekran değişiminin hemen sonrasında ise uzmanlar tarafından gerçekleştirilen testler ve kontroller ekranın düzgün bir şekilde çalışmasını anlamak adına önemlidir.
  • Ekran değişimi yapılan telefona kırılmaz cam koruyucu desteği de yine firmalar tarafından kullanıcılara sunulan hizmetlerden biri olmaktadır.

Telefon Ekran Değişimi Garantili Telefon Tamiri

Siz de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları garanti kapsamında hizmet alarak çözmek istiyorsanız, öncelikle bazı hususları bilmenizde fayda vardır. Genel olarak garantili telefon tamiri için ekranda meydana gelen sorunun kullanıcı kaynaklı olmaması gerekir. Eğer ki ekran arızası kullanıcının yanlış kullanımı ya da telefonu düşürmesi gibi nedenlerden dolayı ortaya çıkmış ise ekran değişimi garanti kapsamına girmez ve ayrıca ücrete tabi olur. Bu durumun tam aksi olduğu zamanlarda da ekran değişimi garanti kapsamında gerçekleştirilir ve ücret alınmadan yapılır. Burada önemli olan ekran sorununun kullanıcıdan kaynaklı bir şekilde ortaya çıkmamasıdır.

Telefon Ekran Değişiminde Uygun Fiyatlar

Ekran değişimi için kaliteli ve hızlı çözümler arıyorsanız, hemen firmamıza gelin ve bizimle ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa süre içerisinde giderin. Müşterilerine her zaman konusunda uzman ekibi işe ekran değişimi hizmetleri veren firmamız, aynı zamanda son sistem ekipmanlar ile çalışmalarını yürütür. Bunum yanında hızlı ve güvenilir hizmetlerin önde gelen isimlerinden olan firmamız ile telefonlarınızdaki bilgiler asla silinmez ve telefonlarınız sıfırlanmaz. Tüm bunların yanında kargo gönderimi ve müşteri adresinde de ekran değişimi yaptığımızı belirtmek isteriz. Siz de hemen telefon ekranlarında yaşadığınız sorunlar için parça ve işçilik garantili hizmet sunan firmamıza gelin ve sizler de kaliteli ve hızlı bir ekran değişimi yaptırma şansını elde edin.

Yorum Yap